Відбулося перше засідання оргкомітету з проведення конференції адвокатів м. Києва | НААУ

Відбулося перше засідання оргкомітету з проведення конференції адвокатів м. Києва

Регіональне адвокатське самоврядування
20:40 Вт 01.02.22 3395 Переглядів
Версія для друку

Відбулося перше засідання Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів м. Києва.

Оргкомітет створений Радою адвокатів України у складі 35 адвокатів, головою оргкомітету призначений Вадим Красник, на якого покладеного завдання забезпечити проведення загальних
зборів адвокатів з висування делегатів на конференцію адвокатів міста Києва, а також конференції адвокатів міста Києва з визначеним РАУ порядком денним. Відповідно до рішення РАУ, Голова, секретар, члени Організаційного комітету здійснюють її організаційно-технічне забезпечення та беруть у ній участь без права голосу (крім випадків обрання їх делегатами конференції на загальних зборах адвокатів).

Відкриваючи засідання Оргкомітету, Вадим Красник повідомив про зміст рішень Ради адвокатів України щодо відсутності юридичних наслідків конференції адвокатів м. Києва, яка відбулася 7 листопада 2021 року, та кроки РАУ з відновлення роботи адвокатського самоврядування у столиці.

В зв’язку з нагальністю цього завдання, він запропонував призначити збори адвокатів на 25 лютого, а конференцію адвокатів провести 26 лютого. За законом, про місце, дату і час проведення зборів і конференції має бути повідомлено офіційно не пізніше, ніж за 15 днів.

«Ми маємо продемонструвати адвокатам, що наша майбутня конференція зразкова, і до неї не буде претензій, а своїми рішеннями вона сформує органи адвокатського самоврядування на наступні п’ять років. Хотілося б, щоб оргкомітет був заглиблений у цю проблематику, і ми провели збори і конференцію швидко, законно і порядно», - закликав голова Оргкомітету.

За його пропозицією, районні збори мають відбуватися у різних приміщеннях для зручності учасників.

Брати участь у зборах та бути обраними делегатами конференції можуть адвокати, які, відповідно до ЄРАУ, мали робоче місце у Києві станом на 28 січня 2022 року, тобто, у день прийняття рішень РАУ про проведення конференції.

Друге засідання оргкомітету відбудеться наступного тижня.

Нагадаємо, 28 січня РАУ скликала конференцію для обрання складу органів адвокатського самоврядування столиці. Для проведення конференції сформований організаційний комітет. Рішенням РАУ визначено, що витрати на проведення зборів і конференції покладено на НААУ.

РАУ встановлена квота представництва делегатів на Конференцію - 1 делегат від 35 адвокатів, але не менше 5-х делегатів від кожного району міста Києва за даними Єдиного реєстру адвокатів України згідно списку, сформованого Секретаріатом Ради адвокатів України станом на дату прийняття цього рішення Радою адвокатів України.

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1049

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 294

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 580

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 887

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 947

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 634

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 595

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1618

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл