Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Адвокати Рябенко та Нікітюк не можуть вчиняти фінансову діяльність та представництво РАР і КДКА Києва – рішення РАУ

Адвокати Рябенко та Нікітюк не можуть вчиняти фінансову діяльність та представництво РАР і КДКА Києва – рішення РАУ

Звернення
15:12 Вт 01.02.22 4070 Переглядів
Версія для друку

Рада адвокатів України ухвалила низку кроків, які стосуються відсутності органів адвокатського самоврядування у м.Києві та запобігають можливим зловживанням з боку неповноважних осіб.

Рішенням РАУ № 6 від 28 січня 2022 року адвокатам Петру Рябенко і Катерині Нікітюк заборонено вчиняти будь-які дії як керівникам Ради адвокатів м. Києва і КДКА, в тому числі і щодо здійснення фінансово-господарської діяльності.

Як засновник РамК і КДКА м. Києва, НААУ звернулася до банків, які обслуговують рахунки РАмК і КДКА, з проханням заборонити адвокатам Петру Рябенку та Катерині Нікітюк здійснювати будь-які дії щодо руху коштів на рахунках органів адвокатського самоврядування, оскільки їхній склад не сформований відповідно до приписів закону.

На підставі  рішення РАУ, будь-які заяви, звернення та клопотання, якщо вони подані цими адвокатами з використанням печатки органів адвокатського самоврядування столиці, можуть бути підставою для притягнення цих двох адвокатів до передбаченої законом відповідальності.

Нагадаємо, рішенням Ради адвокатів України No5 від 28.01.2022 «Про неповноважність звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва на прийняття рішень від 07.11.2021 та відсутність юридичних фактів» визнано що звітно-виборна конференція адвокатів міста Києва від 07.11.2021 відбулась із порушеннями приписів Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та рішень вищих органів адвокатського самоврядування. Усі прийнятті рішення Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва від 07.11.2021 є такими, що не набули та не мають юридичних наслідків.
 

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл