"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
31 січня – останній день для сплати внесків на поточний рік
Оплату внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2022 році можна здійснити на сайті НААУ.
Автоматична генерація квитанцій доступна за цим посиланням для адвокатів, які внесені до ЄРАУ та мають електронний кабінет адвоката.
До 31 січня адвокати мають сплатити 70% внеску або 1736,7 грн на рахунки рад адвокатів регіонів і 30% внеску або 744,3 грн на рахунок Національної асоціації адвокатів України.
Звертаємо увагу адвокатів на те, що оплату необхідно здійснювати саме двома платежами на різні рахунки!!!
При внесенні оплати через банківські додатки (Privat24, Monobank) звертайте увагу на точність автоматичного заповнення призначення платежу! Система за замовчанням відтворює дані за минулий рік! Адвокати, які помилково вказали у призначенні платежу 2021 рік замість 2022 року, мають подати до НААУ заяви в довільній формі про уточнення призначення здійсненого платежу (скан-копію з підписом) на емейл vnesok@mail.unba.org.ua
На підставі рішень РАУ №22 від 14 лютого 2020 та №4 від 19 березня 2021 року, 545 адвокатів у поточному році мають пільгу по оплаті внеску на НААУ. Ще понад 500 заяв про звільнення від оплати внесків від адвокатів, які належать до пільгових категорій, перебувають на розгляді. Інформація про звільнення від оплати внесків повідомляється адвокату через його Особистий онлайн-кабінет на сайті НААУ.
З питань внесків комунікація з НААУ здійснюється виключно через емейл vnesok@mail.unba.org.ua
Популярні новини
Взаємодія
«З нами — в Європу»: італійська адвокатура підтримала ініціативи…
30 січня у Римі відбулася зустріч делегації Національної асоціації адвокатів України з Національною радою адвокатів Італії (Consiglio Nazionale Forense, CNF), присвячена стандартам і практикам адвокатської професії та їх значенню для євроінтеграційного процесу України.
Взаємодія
У Франції підтвердили взаємодію з НААУ щодо реформ у сфері…
29 січня в Парижі відбулася робоча зустріч представників Національної асоціації адвокатів України та Національної ради адвокатів Франції (Conseil National des Barreaux, CNB).
Cудова практика
Дайджест судової практики у сфері цивільного права та процесу…
Комітет Національної асоціації адвокатів України з питань цивільного права та процесу підготував Дайджест судової практики за II півріччя 2025 року. Огляд судових рішень охоплює 35 висновків Верховного Суду з наступних питань:
Гарантії діяльності
Конвенцію РЄ про захист професії адвоката підписала Німеччина
Німеччина стала 26-ю державою, що підписала Конвенцію Ради Європи про захист професії адвоката. 26 січня у Страсбурзі на цьому міжнародному документі свій підпис від імені країни поставила федеральна міністерка юстиції д-р Штефані Губіг.
За кордоном
У столиці ЄС відкрився офіс НААУ
Для посилення інституційної присутності української адвокатури на європейському рівні в Брюсселі (Бельгія) відкрито офіс Національної асоціації адвокатів України, який стане постійною платформою для діалогу з європейськими партнерами.
Самоврядування
Адвокатський внесок 2026: спливає строк сплати
31 січня закінчується строк сплати внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Зважаючи на розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений Законом про держбюджет, внесок у 2026 році складає 3328 гривень.
Взаємодія
НААУ та BRAK обговорили євроінтеграційні пріоритети та регулювання…
26 січня відбулася зустріч представників Національної асоціації адвокатів України та Федеральної палати адвокатів Німеччини (Bundesrechtsanwaltskammer, BRAK).
Гарантії діяльності
Президента закликали підписати Закон про посилення гарантій…
Професійна спільнота адвокатів закликала Президента України Володимира Зеленського підписати Закон № 4547-IX, який посилює гарантії адвокатської діяльності, зокрема впроваджує відповідальність за ототожнення адвоката з клієнтом.