Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Facebook створено фейковий акаунт з використанням даних Голови НААУ

У Facebook створено фейковий акаунт з використанням даних Голови НААУ

Інфо для ЗМІ
12:41 Чт 27.01.22 2571 Переглядів
Версія для друку

26 січня в соціальній мережі Facebook з’явився фейковий акаунт  «Лилия Изовитова», який використовує фото Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової як основне фото профіля.

Лідія Ізовітова не має персонального акаунту в Facebook. Її позиція як Голови НААУ, РАУ публікується на офіційних сторінках Ради адвокатів України та Національної асоціації адвокатів України.

Згідно із приписами статті 13 Правил адвокатської етики щодо вимог до рекламування адвокатської діяльності: якщо адвокату стало відомо про поширену без його відома рекламу його діяльності, що не відповідає зазначеним вимогам, такий адвокат, керівник бюро чи об’єднання зобов’язаний вжити всіх розумно доступних заходів до спростування і корегування такої рекламної інформації та повідомити про це раду адвокатів регіону.

Наразі НААУ направила звернення до Кіберполіції та вживає дії для видалення фейкового акаунту, аби не дати приводів для створення інформаційних провокацій.

Також нагадаємо, що розділом VІІІ Правил адвокатської етики врегульовано питання щодо дотримання норм адвокатської етики при використанні мережі Інтернет.

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл