Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голову Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ обрали головою Професійно-етичної комісії Поважної Ради Ордена Святого Пантелеймона

Голову Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ обрали головою Професійно-етичної комісії Поважної Ради Ордена Святого Пантелеймона

Адвокатура 17:14 Пн 24.01.22 575 Переглядів Версія для друку

20 січня 2022 року на засіданні Професійно-етичної комісії Поважної Ради Ордена Святого Пантелеймона Голову Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Ірину Сенюту обрано головою Комісії.

Основною метою діяльності Професійно-етичної комісії є аналіз морально-етичних та професійних засад діяльності номінантів.

До складу ПЕК входять видатні фахівці системи охорони здоров’я із бездоганною репутацією, а також інших професійних сфер та авторитетні представники духовенства.

Медичний «Оскар» щороку отримують найдостойніші фахівці у визначених номінаціях за людяність і професіоналізм.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування