"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Інформація щодо проведення зборів і конференції адвокатів Одеської області (оновлено 26 січня 2022 року)
Рада адвокатів Одеської області повідомляє про скликання Конференції адвокатів Одеської області.
Конференцію адвокатів Одеської області вирішено провести 26 лютого 2022 року о 10.00 годині за адресою: м. Одеса, вул. Сабанеїв Міст, 1 (приміщення Одеського державного музичного ліцею імені професора П.С. Столярського).
Реєстрація обраних на загальних зборах адвокатів делегатів Конференції адвокатів Одеської області здійснюється з 9 год. 00 хв до 9 год. 50 хв.
Порядок денний Конференції:
1) Про розгляд та затвердження звіту Ради адвокатів Одеської області за 2020 - 2021 роки.
2) Про розгляд та затвердження звіту Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області за 2020 - 2021 роки.
3) Про розгляд та затвердження висновку Ревізійної комісії адвокатів Одеської області за 2020- 2021 роки.
4) Про розгляд та затвердження висновку представника адвокатів Одеської області у складі Ради адвокатів України за 2020 - 2021 роки.
5) Про розгляд та затвердження висновку представника адвокатів Одеської області у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за 2020 - 2021 роки.
6) Про затвердження штатного розпису і кошторису Ради адвокатів Одеської області на 2022 рік.
7) Про затвердження штатного розпису і кошторису Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області на 2022 рік.
8) Про обрання голови Ради адвокатів Одеської області.
9) Різне.
Збори адвокатів, робоча адреса яких знаходиться в Одеській області (у відповідних районах, містах обласного підпорядкування, районах міста), відомості про яких включено до Єдиного реєстру адвокатів України, по висуванню та обраню делегатів на Конференцію адвокатів Одеської області відбудуться 5 лютого 2022 року о 10 год. 00 хв. за адресами вказаними у листах в.о.Голови Ради адвокатів Одеської області від 20 січня 2022 року та від 26 січня 2022 року.
Реєстрація адвокатів на зборах адвокатів по висуванню та обраню делегатів на Конференцію адвокатів Одеської області здійснюється з 9 год. 00 хв. до 9 год. 50 хв.
Рішення № 122 про затвердження Порядку висування та обрання делегатів Конференції адвокатів Одеської області Регламенту Конференції адвокатів Одеської області та встановлення квоти представництва
Популярні новини
Захист військових
НААУ розвиває напрям правового супроводу постраждалих від війни
Комітет НААУ з питань захисту постраждалих від збройної агресії проти України, компенсаційних механізмів та євроінтеграційного правового забезпечення відновлення продовжує роботу над форматами допомоги військовим, ветеранам, членам їхніх родин і бізнесу, що зазнав шкоди внаслідок війни.
Дискусія
Гендерне врядування як інструмент юридичної практики дослідили…
27 травня у НААУ відбулася фахова дискусія «Гендерна політика та урядування в юридичній практиці», ініційована Комітетом НААУ з питань гендерної політики. Під час заходу учасники обговорили методичні рекомендації, підготовлені для використання у юридичній практиці та правопросвітництві.
Дискусія
Гарантії захисту прав громадян на досудовому розслідуванні…
Захист прав громадян на досудовому розслідуванні потребує передусім належного судового контролю, зрозумілих правил для сторін кримінального провадження та практичних механізмів реагування на порушення.
Регіони
Центр адвокатури в Дніпрі розпочав практичні заходи для студентів
Новостворений Центр адвокатури в Університеті митної справи та фінансів розпочав серію практичних заходів для студентів-правників. Перші майстер-класи мають стати частиною співпраці адвокатури та юридичної освіти у Дніпропетровському регіоні.
Євроінтеграція
НААУ представила CCBE адвокатську реформу та виклики
Реформа адвокатури, євроінтеграційні зобов’язання України, гарантії незалежності професії та практики адвокатського самоврядування в європейських країнах – ці питання стали предметом обговорення Ради адвокатур та правничих товариств Європи (CCBE).
Законодавство
НААУ застерегла від послаблення відкритого конкурсу на держслужбі
Відновлення конкурсів на державній службі є необхідним після періоду воєнних спрощень. Та окремі положення законопроєкту № 13478-1 можуть зменшити роль відкритого конкурсу як запобіжника від політичного та адміністративного впливу.
Доступ до професії
Студентам ДТЕУ розповіли про перші кроки в адвокатурі
У Національній асоціації адвокатів України відбулася зустріч зі студентами факультету міжнародної торгівлі та права Державного торговельно-економічного університету.
Різне
Тактична медицина для адвокатів: у НААУ провели пілотний тренінг
У Національній асоціації адвокатів України відбувся пілотний майстер-клас із тактичної медицини «STOP THE BLEED» для адвокатів, організований Комітетом НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів спільно з Контрольно-рятувальною службою «Північ».