Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ створила Комітет з питань правового регулювання органів місцевого самоврядування

НААУ створила Комітет з питань правового регулювання органів місцевого самоврядування

Адвокатура 14:55 Пт 31.12.21 3576 Переглядів Версія для друку

Розпорядженням Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України від 24 грудня 2021 року № 202 створено Комітет з питань правового регулювання органів місцевого самоврядування, Головою якого призначено адвоката Козіну Віру Вадимівну.

Метою створення Комітету є:

- сприяння вдосконаленню законодавства та формування єдиної правозастосовчої практики у сфері місцевого самоврядування;

- забезпечення ефективного представництва й захисту прав та законних інтересів осіб, які потребують послуги муніципалітетів та депутатів місцевих рад.

-  підвищення практичного досвіду адвокатів у сфері муніципального права й узагальнення судової практики у спорах, пов'язаних із розпорядженням та управлінням майном комунальної власності тощо.

З 2015 року в Україні відбувається масштабна реформа з децентралізації влади. Вона призвела до зміни адміністративних кордонів територіальних громад та районів, розширення сфер відповідальності та спектру повноважень органів місцевого самоврядування, підходів до надання публічних послуг, за які відповідають муніципалітети. Звісно, що усі ці новації означають і численні зміни у законодавстві, формування судової практики, аналогів якої в Україні ще не було, оскільки реформа призвела до виникнення навіть нових типів правовідносин. Серед завдань нашого комітету, у першу чергу, – надання інформаційної підтримки адвокатам, які стикаються з питаннями місцевого самоврядування у різних напрямах адвокатської діяльності, щодо законодавчого забезпечення, а також аналіз та узагальнення судової практики у цій сфері”, – зазначає Голова Комітету.

Адвокат Віра Козіна має більш ніж десятирічний досвід нормотворчої діяльності, представництва інтересів держави та місцевого самоврядування у судах усіх рівнів і супроводу поточної діяльності місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування