Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Ірина Василик вручила нагороди НААУ в Західноукраїнському університеті

Ірина Василик вручила нагороди НААУ в Західноукраїнському університеті

Адвокатура 17:20 Ср 29.12.21 2125 Переглядів Версія для друку

Керівник Центру досліджень адвокатури і права Національної асоціації адвокатів України Ірина Василик провела зустріч з ректором Західноукраїнського національного університету Андрієм Крисоватим. Темою розмови стали шляхи вдосконалення сучасної юридичної освіти, практичну підготовку висококваліфікованих спеціалістів, основні передумови здійснення адвокатської діяльності, місце і роль професії адвоката на різних етапах українського державотворення.

Ірина Василик вручила Андрію Крисоватому подяку від Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Лідії Ізовітової за вагомий особистий внесок у розвиток національної юридичної освіти, підготовку нових поколінь юристів, сприяння здійсненню історичних досліджень, наукових проєктів з історії адвокатури і права НААУ, популяризації адвокатської професії.

Декану юридичного факультету університету Сергію Банаху вручено подяку НААУ.

У ході зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю у межах реалізації освітніх програм, організацію проходження практики студентів класичного університету Тернополя у структурних підрозділах НААУ та проведення спільних наукових досліджень.

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування