Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Центр досліджень адвокатури і права підготував історичний проект-календар «Адвокати-дипломати в історії української державності» на 2022

Центр досліджень адвокатури і права підготував історичний проект-календар «Адвокати-дипломати в історії української державності» на 2022

Адвокатура 16:46 Ср 22.12.21 1539 Переглядів Версія для друку

У Календарі на 2022 рік «Адвокати-дипломати в історії української державності» Національна асоціація адвокатів України представляє імена адвокатів, які залишили свій слід на дипломатичній ниві та в історії міждержавних взаємин.

Представники адвокатури виявилися успішними дипломатами у складну добу революції і післявоєнного переоблаштування Європи. Виконати свою дипломатичну місію їм допомагала блискуча освіта, володіння іноземними мовами, досвід парламентської роботи у мультинаціональній Австро-Угорській імперії, знання міжнародного етикету.

«У Календарі ми представляємо імена п’ятьох міністрів закордонних справ Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, трьох заступників міністра. Семеро видатних адвокатів очолили надзвичайні дипломатичні місії та посольства у США, Великій Британії, Бельгії та Нідерландах, Данії, Польщі, Чехо-Словаччині, Греції»,  - розповідає керівник Центру досліджень адвокатури і права Ірина Василик. 

Календар можна завантажити в форматі pdf

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування