Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ вийшли друком методичні рекомендації “Безоплатна приватизація землі: практичні поради для адвокатів”

У НААУ вийшли друком методичні рекомендації “Безоплатна приватизація землі: практичні поради для адвокатів”

Адвокатура 13:27 Ср 24.11.21 1363 Переглядів Версія для друку

Комітет з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ підготував методичні рекомендаціїБезоплатна приватизація землі: практичні поради для адвокатів”.

Посібник покликаний звернути увагу адвокатів на особливості надання правової допомоги при набутті громадянами права власності на землю шляхом безоплатної приватизації. Зокрема, розкрито поради адвокатам:

- при поданні заяви (клопотання) для надання дозволу на розроблення проекту землеустрою та укладенні договору із землевпорядною організацією;

- можливих дій в разі відмови в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою або неприйняття рішення про передання земельної ділянки у власність.

Методичні рекомендації напрацьовані колективом авторів - членами Комітету, лекторами Вищої школи адвокатури НААУ, які практикують у сфері вирішення земельних спорів.

PDF-версія методичних рекомендацій за посиланням.

Текст і фото підгототовлені командою Координитора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування