Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Національна асоціація адвокатів України виступить на конференції «ЄС та Східне партнерство» в Гаазі

Національна асоціація адвокатів України виступить на конференції «ЄС та Східне партнерство» в Гаазі

Анонси 18:16 Пт 19.11.21 799 Переглядів Версія для друку

 

Прес анонс

 

18 листопада 2021                                              

 

Для негайного розповсюдження

 

(Гаага) – Національну асоціацію адвокатів України запросили до виступу на конференції «ЄС та Східне партнерство», що відбудеться в Гаазі (Нідерланди) 23 листопада. Захід організований громадською організацією, фондом LINKS Europe у співпраці з міським управлінням Гааги та за підтримки The Hague Humanity Hub. Подія ввійде до циклу «Бесіди про майбутнє Європи та світу» і має на меті стати частиною обговорення в рамках «Конференції про майбутнє Європи».

Серед учасників будуть представники уряду Нідерландів та інституцій ЄС, посли та дипломати з різних країн, а також представники аналітичних центрів та організацій громадянського суспільства.

На конференції виступлять три лідери Національної асоціації адвокатів України (НААУ), у тому числі Президент асоціації Лідія Ізовітова зі своєю програмною промовою. Серед доповідачів будуть Віце-президент Валентин Гвоздій та Голова комітету міжнародних відносин Іван Гречківський. Модеруватимуть дискусію посол Роберт Серрі, старший програмний менеджер Центру міжнародно-правового співробітництва (CLIC) Ліно Брозіус, а також Браян Меффорд з Аналітичного центру Атлантичної ради.

«Ми раді активно долучитись до  конференції «ЄС та його східні сусіди» в Гаазі, адже це можливість поділитися українським досвідом у сфері верховенства права та важливими питаннями правової сфери», – сказала Президент асоціації Лідія Ізовітова. Національна асоціація адвокатів України – це мережа з понад 60 000 членів по всій Україні та провідна організація з питань реформування правової системи. Пані Ізовітова додала: «Для НААУ важливо мати можливість інформувати європейську аудиторію про виклики, які стоять перед нашою державою, і про те, який внесок ми вносимо для їх вирішення».

До країн Східного партнерства входять Україна, Грузія й Молдова, які прагнуть ввійти до Європейського союзу, а також Вірменія, Азербайджан та Білорусь. Конференція відбудеться напередодні саміту Східного партнерства в грудні, на якому буде підбито підсумки щодо важливості відносин та векторів подальшої роботи в майбутньому. Інші панелі висвітлять такі теми: «ЄС та процес реформування й оновлення у Східному партнерстві: 6 країн і очевидне питання», а також «ЄС та конфлікти у Східному партнерстві».

 

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування