Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Методичні рекомендації для адвокатів «Розірвання трудових договорів (контрактів): стратегія захисту»

Методичні рекомендації для адвокатів «Розірвання трудових договорів (контрактів): стратегія захисту»

Адвокатура 12:10 Пт 19.11.21 1490 Переглядів Версія для друку

Комітет з трудового права НААУ підготував методичні рекомендації для адвокатів «Розірвання трудових договорів (контрактів): стратегія захисту».

У методичних рекомендаціях проаналізовано можливі алгоритми дій адвоката у справах про розірвання трудових договорів (контрактів) за різними правовими підставами. Використовуючи методичний матеріал, адвокати зможуть ефективніше будувати стратегії захисту в цій категорії справ і забезпечувати захист прав і законних інтересів своїх клієнтів. Наведені у посібнику позиції Верховного Суду допоможуть адвокатам оперативніше реагувати на всі тонкощі справ про розірвання трудових договорів (контрактів).

Посібник підготовлений колективом авторів, які практикують у справах щодо вирішення трудових спорів про звільнення працівників та у сфері захисту прав роботодавців під час звільнення працівників.

Текст і фото підгототовлені командою Координитора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування