Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - З 9-ю річницею створення НААУ привітали представники влади, партнери та колеги

З 9-ю річницею створення НААУ привітали представники влади, партнери та колеги

Адвокатура 17:25 Ср 17.11.21 1063 Переглядів Версія для друку

З 9-ю річницею створення НААУ привітали представники влади, партнери та колеги. Чимало з них вийшли саме з лав адвокатури.

Представники адвокатури зараз є у Верховній Раді – це майже 50 народних депутатів; адвокати обрані до складу громадських і науково-консультативних рад відповідно правоохоронних органів, Верховного та Конституційного суду; адвокати працюють у Вищій раді правосуддя та інших органах судової влади.

Від депутатського корпусу Верховної Ради адвокатську спільноту привітали Голова Комітету ВР з правоохоронної діяльності Сергій Іонушас, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Валерій Божик та заступник Голови Комітету з питань антикорупційної політики Галина Янченко. Вони подякували адвокатам за активну та систематичну участь у розробці законопроектів не тільки у Комітетах ВР, а й у Комісії з питань правової реформи при Президентові України, а також висловили підтримку законодавчих ініціатив з боку адвокатської спільноти.

«Як адвокат, я вже багато разів говорив, і зараз хочу підкреслити, що інститут адвокатури в Україні з усіх органів системи правосуддя можливо поставити на перше місце з точки зору належного виконання функцій. Проте сучасні виклики всієї системи правосуддя також вимагають від нас вдосконалення інституту адвокатури, у тому числі, щодо рівних умов доступу до професії, більшої захищеності прав адвокатів при здійсненні адвокатської діяльності тощо. І ми готові і надалі співпрацювати», - наголосив Сергій Іонушас.

Привітали НААУ з 9-ю річницею в.о. Голови ВРП Олексій Маловацький та член ВРП Павло Гречківський. Вони наголосили, що з моменту свого створення НААУ досягла статусу впливової організації і висловили підтримку у питанні відстоювання незалежності адвокатури.

«Я не підтримую позицію, що держава має реформувати адвокатуру. Адвокатура сама має визначатися з тим, як себе реформувати. В цьому була основна мета закону 2012 року про адвокатське самоуправління. Перед цим нас намагався реформувати то Мінюст, то інші. Ми маємо великі виклики. Але я вважаю, що ми з ними справимось, як і до того», - сказав Олексій Маловацький.

Президент Нотаріальної палати України Володимир Марченко відзначив високий рівень саморегулювання НААУ та висловив готовність до співпраці і надалі.

«Нотаріусам та адвокатам важлива комунікація між собою з метою формування правильної та єдиної юридичної практики у різних напрямках правовідносин, які нам бувають дотичні. Нам важливо спільно підвищувати правову культуру громадян. Нотаріальна палата та НААУ співпрацюють вже давно. У нас підписаний меморандум, ми перебуваємо постійно на зв’язку та готові ділитися досвідом і реалізовувати спільні проекти», - зазначив Володимир Марченко.

Також НААУ привітали Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов, Голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Станіслав Кравченко, суддя Конституційного суду України Галина Юровська, Голова Ради суддів України Богдан Моніч, ректор КНТЕУ Анатолій Мазаракі та інші.

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування