До уваги адвокатів Полтавської області | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

До уваги адвокатів Полтавської області

Анонс
16:16 Пн 15.11.21 2426 Переглядів
Версія для друку

Рішенням Ради адвокатів Полтавської області від 12 листопада 2021 року визначено днем проведення зборів адвокатів Полтавської області з обрання делегатів Конференції адвокатів Полтавської області 2021 року 13 грудня 2021 року о 08.00 год.

Визначено уповноважених осіб та місце проведення таких зборів з урахуванням протиепідемологічних заходів.

Збори адвокатів буде проведено:

- у місті Гадячі - уповноважена особа Заєць Василь Петрович,. 0509026058, за адресою: м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 8;

- у місті Горішні Плавні - уповноважена особа Матвієнко Сергій Миколайович, 0676626454, за адресою м. Горішні Плавні, вул.Гірників, 17;

- у місті Кременчуці - уповноважені особи Автозаводський район - Пшеничний Олександр Леонідович, 0662167341; Крюківський район - Горбенко Тамара Валеріївна, 0508712906, за адресою м.Кременчук, бульвар Пушкіна, 2 (Велика зала Кременчуцького міського палацу культури);

- у Кременчуцькому районі ( колишні райони: Глобинський, Козельшинський, Кременчуцький, Семенівський) уповноважена особа Пусан Євген Віталійович, 0506147560, за адресою м.Кременчук, вул.Першотравнева 1;

- у місті Лубни та Лубенському районі (колишні райони: Гребінківськнй, Лубенський, Оржицький, Пирятинськнй, Хорольський, Чорнухинський) - уповноважена особа -Янченко Світлана Іванівна, 0504986065, за адресою м.Лубни, вул. Монастирська, 17;

- у місті Миргороді та Миргородському районі (колишні райони: Великобагачанський, Гадяцький, Лохвицький, Миргородський, Шишацькнй - уповноважена особа - Пугач Сергій Васильович, 0993280730, за адресою м.Миргород, вул.Хорольська, 44-А;

- у місті Полтаві - уповноважені особи: Київський район - Гонжак Ігор Вікторович, 0505704653; Подільський район – Воротінцева Тамара Петрівна, 0956604497; Шевченківський район - Скукіс Володимир Францісович, 0508085284, за адресою м. Полтава, вул. Котляревського 22-Б «Бізнее-Центр»;

- у Полтавському районі (колишні райони: Диканськнй, Зіньківський, Карлівський, Кобеляцький, Котелевський, Машівський, Новосанжарський, Полтавський, Решетилівський, Чутівський) - уповноважена особа Павлухін Дмитро Юрійович, 0665265201, за адресою м.Полтава, вул.Котляревського 22-Б «Бізнес-Центр»;

Проведення Конференції адвокатів Полтавської області 2021 року заплановано на 18 грудня 2021 року в приміщенні Полтавського апеляційного суду за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 18. Початок реєстрації делегатів: 10.30 год.

Попередній порядок денний:

  • розгляд та затвердження звіту ради адвокатів регіону:
  • розгляд та затвердження звіту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів регіону;
  • розгляд та затвердження звіту висновків ревізійної комісії адвокатів регіону;
  • розгляд та затвердження звіту представників адвокатів регіону у складі Ради адвокатів України та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури;
  • про затвердження рішень РА та КДКА регіону щодо діяльності адвокатського самоврядування у період дії карантинних обмежень 2020-2021 pp.
  • затвердження штатних розписів та кошторису регіональних органів адвокатського самоврядування на 2022 рік;
  • обрання одного члена Ради адвокатів Полтавської області у зв’язку з закінченням повноважень;
  • про дострокове припинення повноважень члена кваліфікаційної палати КДКА регіону та обрання замість нього іншого члена кваліфікаційної палати;
  • обрання одного члена кваліфікаційної та одного члена дисциплінарної палат КДКА Полтавської області у зв’язку з закінченням повноважень;
  • про дострокове припинення повноважень члена ревізійної комісії адвокатів Полтавської області та обрання замість нього іншого.
.

Перегляд файлу: Лист Голови Ради адвокатів Полтавської області від 27 08 2021р

Перегляд файлу: Доповнення до листа Голови Ради адвокатів Полтавської області від 27 08 2021р.

Виджет спільних актів: Рішення № 80 про затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Полтавської області, Регламенту конференції адвокатів Полтавської області та встановлення квоти представництва

Рішення 10.09.2021

Рішення № 80 про затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Полтавської області, Регламенту конференції адвокатів Полтавської області та встановлення квоти представництва

Перегляд файлу: Порядок висування та обрання делегатів конференції адвокатів Полтавської області

Перегляд файлу: Регламент конференції адвокатів Полтавської області

Перегляд файлу: Лист Голови Ради адвокатів Полтавської області від 12 11 2021р.

Перегляд файлу: Список адвокатів Полтавської області внесених в ЄРАУ станом на 12 листопада 2021 року

 

Популярні новини

Студентам ДТЕУ розповіли про перші кроки в адвокатурі

Доступ до професії

Студентам ДТЕУ розповіли про перші кроки в адвокатурі

У Національній асоціації адвокатів України відбулася зустріч зі студентами факультету міжнародної торгівлі та права Державного торговельно-економічного університету.

16:04 Пт 29.05.26 180
Тактична медицина для адвокатів: у НААУ провели пілотний тренінг

Різне

Тактична медицина для адвокатів: у НААУ провели пілотний тренінг

У Національній асоціації адвокатів України відбувся пілотний майстер-клас із тактичної медицини «STOP THE BLEED» для адвокатів, організований Комітетом НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів спільно з Контрольно-рятувальною службою «Північ».

12:17 Пт 29.05.26 142
НААУ узагальнює напрацювання підгруп щодо виконання Дорожньої карти

Дорожня карта

НААУ узагальнює напрацювання підгруп щодо виконання Дорожньої…

Сьогодні, 28 травня у Національній асоціації адвокатів України відбулося засідання координаційного бюро Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури. Після серії засідань тематичних підгруп робота переходить до етапу узагальнення пропозицій та підготовки узгодженого пакета напрацювань.

18:46 Чт 28.05.26 463
У НААУ обговорили усунення бар’єрів під час перетину кордону для родин дітей з інвалідністю

Дискусія

У НААУ обговорили усунення бар’єрів під час перетину кордону для…

Родини дітей з інвалідністю стикаються з додатковими вимогами під час виїзду за кордон, зокрема щодо консульського обліку. Що відбувається та які зміни потрібні для усунення перешкод – про це говорили під час круглого столу «Кордони без бар’єрів для родин дітей з інвалідністю».

16:36 Чт 28.05.26 200
4 поради адвокату, як зробити соцмережі робочим інструментом

Навчання

4 поради адвокату, як зробити соцмережі робочим інструментом

Молодому адвокату, який починає професійну присутність у соцмережах, недостатньо просто вести сторінку. Важливо зрозуміти, яку послугу він пропонує, як пояснює її цінність клієнту, що показує назовні та як комунікує з аудиторією.

9:24 Чт 28.05.26 335
Нові правила, старі проблеми: у НААУ обговорили роботу ЕКОПФО та ВЛК

Дискусія

Нові правила, старі проблеми: у НААУ обговорили роботу ЕКОПФО та ВЛК

Реформа медико-соціальної експертизи та військово-лікарських комісій змінила процедури, але не зняла практичних питань. Люди стикаються з невидачею документів, формальними рішеннями, затягуванням оцінювання та труднощами з доведенням реального стану здоров’я у конкретних життєвих ситуаціях.

15:13 Ср 27.05.26 293
Комітети НААУ: як працює експертна система адвокатського самоврядування

Самоврядування

Комітети НААУ: як працює експертна система адвокатського…

22 травня в Києві відбувся IV Національний форум Національної асоціації арбітражних керуючих України «Банкрутство та реструктуризація в Україні. Європейський вимір». Однією з тем сесії, присвяченої розвитку професії та інституційній спроможності, став досвід Національної асоціації адвокатів України у побудові системи профільних комітетів.

14:03 Ср 27.05.26 473
Як адвокату перейти у власну практику і стати видимим для клієнтів

Навчання

Як адвокату перейти у власну практику і стати видимим для клієнтів

Коли in-house юрист переходить до самостійної адвокатської практики, в нього повинно бути розуміння, як показати свою експертизу потенційному клієнту. Цифрова присутність тут може працювати як інструмент довіри, але якщо вона пов’язана з реальною спеціалізацією.

9:17 Ср 27.05.26 483

Вестник:№4 квітень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл