Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 15 листопада ТСК ВР з питань захисту інвесторів проведе дискусію про зміни до порядку перевірок бізнесу через порушення прав споживачів

15 листопада ТСК ВР з питань захисту інвесторів проведе дискусію про зміни до порядку перевірок бізнесу через порушення прав споживачів

Анонси 13:13 Пт 12.11.21 692 Переглядів Версія для друку

15 листопада о 13:00 в КВЦ "Парковий" відбудеться обговорення концепції законопроекту "Щодо змін у регулюванні процедури проведення перевірок щодо порушення прав споживачів та притягнення до відповідальності винних суб’єктів господарювання".

Поштовхом до підготовки законодавчих змін став сумнозвісний кейс "Нової Пошти" з величезним штрафом у розмірі 326 млн грн. Обговорення ініціювала голова ТСК Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко.  У заході візьмуть участь народні депутати-члени ТСК, Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

До дискусії запрошені також Голова державної регуляторної служби України Олексій Кучер, представники бізнес-асоціацій ЕBA, ACC, ICC, CEO Club, ФРУ, ТПП, Ради підприємців КМУ, СУП, науковці з Інституту права КНУ ім. Т.Г. Шевченка, представники адвокатури. НААУ під час заходу представлятиме Комітет з питань захисту бізнесу та інвесторів.

У зв’язку із чинними обмеженнями "червоної зони"  організатори запрошують долучитися до онлайн обговорення на платформі  Zoom з можливістю безпосередньої участі, коментування та подачі власних пропозицій до законопроекту.

Долучитись до обговорення можна за посиланням:

Topic: Конференция Zoom ТСК з питань захисту інвесторів

Time: Nov 15, 2021 01:00 PM Kiev

Meeting ID: 937 0941 5953

Passcode: BNj4UG

З додаткових питань участі у заході контактна особа Чекштуріна Анастасія (представник організатора), телефон 0632333113

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування