"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Інформація щодо проведення зборів та конференції адвокатів Кіровоградської області
Рада адвокатів Кіровоградської області повідомляє про проведення Загальних зборів адвокатів Кіровоградської області, які відбудуться 01 грудня 2021р. Реєстрація адвокатів проходитиме з 09.30 до 10.00 год. (місце проведення: вул. Академіка Тамма, 29, м. Кропивницький (ПАТ НВП “Радій”).
Порядок денний Загальних зборів: обрання делегатів конференції адвокатів Кіровоградської області, яка відбудеться 15 грудня 2021р.
Проведення конференції адвокатів Кіровоградської області відбудеться 15 грудня 2021р. Реєстрація адвокатів проходитиме з 09.30 до 10.00 год. (місце проведення: вул. Академіка Тамма,29, м. Кропивницький (ПАТ НВП "Радій").
Порядок денний конференції:
- Розгляд та затвердження звіту Ради адвокатів Кіровоградської області за 2020-2021 роки;
- Розгляд та затвердження звіту Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області за 2020 -2021 роки;
- Розгляд та затвердження звіту представника адвокатів Кіровоградської області в Раді адвокатів України за 2020-2021 роки;
- Розгляд та затвердження звіту представника адвокатів Кіровоградської області у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури за 2020-2021 роки;
- Розгляд та затвердження висновків ревізійної комісії адвокатів Кіровоградської області за 2020 -2021 pp.;
- Затвердження кошторису та штатного розкладу Ради адвокатів Кіровоградської області на 2021 p.;
- Затвердження кошторису та штатного розкладу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області на 2021 p.;
- Затвердження змін до кошторису ради адвокатів Кіровоградської області за 2020 -2021 p.;
- Затвердження кошторису та штатного розкладу Ради адвокатів Кіровоградської області на 2022 p.;
- Затвердження кошторису та штатного розкладу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області на 2022 р.
Рішення № 84 про скликання щорічної звітної конференції адвокатів Кіровоградської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів щорічної звітної конференції адвокатів Кіровоградської області, Регламенту щорічної звітної конференції адвокатів Кіровоградської області та встановлення квоти представництва
Популярні новини
Євроінтеграція
НААУ і представництво України при ЄС синхронізували пріоритети
5 лютого у Брюсселі голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова провела робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України, представником України при Європейському Союзі Всеволодом Ченцовим.
БПД
Ризики залучення захисника на окрему процесуальну дію вивчили у…
Механізм залучення захисника для участі в окремій процесуальній дії став інструментом зловживань з боку недобросовісних слідчих, прокурорів та суддів, що порушує право на захист та рівність сторін кримінального провадження.
За кордоном
У США суддю судитимуть за позбавлення волі адвокатки
У окрузі Бексар (Техас, США) судді місцевого суду Розі Спідлін Гонсалес висунули обвинувачення у справі, що виникла після конфлікту з адвокаткою в її залі засідань. У грудні 2024 року під час слухання суддя наказала закувати захисницю Елізабет Рассел у кайданки та посадити її в лаві присяжних.
Гарантії діяльності
За фактом нападу на адвоката в Дніпрі відкрито провадження
Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ звернувся до правоохоронних органів у зв’язку з повідомленням адвоката про напад під час виконання ним професійних обов’язків. Відомості внесено до ЄРДР і розпочато досудове розслідування.
За кордоном
Посольство України в Італії поінформували про адвокатський напрям…
2 лютого голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова провела зустріч із тимчасовою повіреною у справах Посольства України в Італійській Республіці Оксаною Амджадін.
Різне
Адвокати вшанували Антіна Горбачевського серією презентацій
27 січня в Україні на державному рівні (Постанова ВР від 18.12.2025 № 4748–ІХ) відзначали 170 років із дня народження Антіна Горбачевського. До вшанування памʼяті правознавця, адвоката, громадського та політичного діяча долучилися й у НААУ.
Взаємодія
«З нами — в Європу»: італійська адвокатура підтримала ініціативи…
30 січня у Римі відбулася зустріч делегації Національної асоціації адвокатів України з Національною радою адвокатів Італії (Consiglio Nazionale Forense, CNF), присвячена стандартам і практикам адвокатської професії та їх значенню для євроінтеграційного процесу України.
Взаємодія
У Франції підтвердили взаємодію з НААУ щодо реформ у сфері…
29 січня в Парижі відбулася робоча зустріч представників Національної асоціації адвокатів України та Національної ради адвокатів Франції (Conseil National des Barreaux, CNB).