Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет медичного права ініціює регіональні дискусії щодо захисту прав людини в умовах пандемії COVID-19

Комітет медичного права ініціює регіональні дискусії щодо захисту прав людини в умовах пандемії COVID-19

Адвокатура 13:16 Пн 25.10.21 393 Переглядів Версія для друку

22 жовтня відбулося засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ. Засідання було присвячено підготовці заходів з нагоди Міжнародного дня прав людини, який відзначається 10 грудня, а також профільного для Комітету  круглого столу щодо забезпечення прав людини у сфері охорони здоров’я.

Окрім того, Комітет планує провести серію регіональних заходів для обговорення захисту прав людини в умовах пандемії COVID-19.

Під час засідання доцент кафедри конституційного та адміністративного права юридичного факультету Національного авіаційного університету Оксана Миронець презентувала доповідь про аспекти інформаційної безпеки в умовах нового світового порядку. Презентація зовнішнього експерта викликала особливий інтерес як основа для подальшого для наукового пошуку у сфері кібермедицини, зокрема, вивчення правового статусу кіборгів.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування