"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
До уваги адвокатів міста Києва
На виконання рішення РАУ № 82 від 10.09.2021, Рада адвокатів міста Києва прийняла рішення № 2396 від 27.09.2021 «З організаційних питань проведення зборів адвокатів в районах міста Києва та Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва», в якому зазначено відомості про час, місце і дату проведення зборів адвокатів по висуванню та обранню делегатів Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва та Звітно- виборної конференції адвокатів міста Києва.
Рада адвокатів міста Києва вирішила 31 жовтня 2021 року о 10 годині 00 хвилин провести збори адвокатів по висуванню та обранню делегатів Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва. Адреси проведення зборів вказані у Рішенні Ради адвокатів міста Києва № 2418.
Реєстрація адвокатів розпочнеться не пізніше ніж за годину до початку зборів і закінчиться за 10 хвилин до їх відкриття. Реєстрація адвокатів здійснюється при пред'явленні свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, посвідчень адвокатів, витягів з ЄРАУ та документів, що підтверджують їх особу та за умови виконання ними вимог Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та рішень Ради адвокатів України щодо професійних обов’язків адвоката.
Звітно-виборна конференція адвокатів міста Києва відбудеться 07 листопада 2021 року о 10 годині 00 хвилин за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52 А, Бізнес центр «Леонардо», 2-й поверх, Конференційна зала.
Реєстрація делегатів розпочнеться не пізніше ніж за годину до початку зборів і закінчиться за 10 хвилин до їх відкриття. Реєстрація делегатів здійснюється при пред'явленні свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, посвідчень адвокатів, витягів з ЄРАУ та документів, що посвідчують особу, за умови виконання ними вимог Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та рішень Ради адвокатів України щодо професійних обов’язків адвоката.
Порядок денний Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва:
- Розгляд та затвердження звіту Ради адвокатів міста Києва за 2016-2021 pp.
- Розгляд та затвердження звіту Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва за 2016-2021 pp.
- Розгляд та затвердження висновку Ревізійної комісії адвокатів міста Києва за 2016-2021 pp.
- Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів міста Києва у складі Ради адвокатів України за 2016-2021 pp.
- Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів міста Києва у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за 2016-2021 pp.
- Обрання Голови Ради адвокатів міста Києва.
- Визначення кількості та обрання членів Ради адвокатів міста Києва.
- Обрання Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м.Києва.
- Визначення кількості та обрання членів кваліфікаційної та дисциплінарної палат Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва.
- Обрання Голови Ревізійної комісії адвокатів міста Києва.
- Визначення кількості та обрання членів Ревізійної комісії адвокатів міста Києва.
- Обрання представника адвокатів міста Києва у складі Ради адвокатів України.
- Обрання представника адвокатів міста Києва у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.
- Затвердження штатного розпису і кошторису Ради адвокатів міста Києва.
- Затвердження штатного розпису і кошторису Кваліфікаційно- дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва.
- Різне.
Рішення Ради адвокатів міста Києва № 2396 з організаційних питань проведення зборів адвокатів в районах міста Києва та Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва
Рішення Ради адвокатів міста Києва № 2418 про внесення змін до рішення Ради адвокатів міста Києва № 2396 з організаційних питань проведення зборів адвокатів в районах міста Києва та Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва
Рішення Ради адвокатів України № 82 про затвердження Порядку висування та обрання делегатів звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва, Регламенту звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва та встановлення квоти представництва
Популярні новини
Законодавство
У ВР пояснили, чому блок про адвокатуру слід виключити з…
Підрозділ про адвокатуру та правничу допомогу в проєктах антикорупційної стратегії на 2026–2030 роки виходить за межі предмета антикорупційної політики і не відповідає конституційним гарантіям незалежності адвокатури.
Навчання
Як адвокату зрозуміти запит клієнта ще до консультації
Потенційний клієнт може відкладати звернення до адвоката через негативний досвід, сумніви щодо вартості, страх не отримати результат або нерозуміння, до кого звернутися. Виявити ці бар’єри допомагає CustDev — короткі опитування та глибинні розмови з аудиторією.
Дискусія
Як обрати належний спосіб захисту при поділі майна за кордоном
У спорах про поділ закордонного майна адвокату потрібно ще на початку визначити, чи може справу розглядати український суд, який спосіб захисту обрати і як майбутнє рішення виконуватиметься в іншій державі.
Навчання
Від соло-практики до команди: що врахувати адвокату
Масштабування адвокатської практики починається тоді, коли кількість клієнтів, обсяг справ і нові запити вже потребують підтримки команди. Новий офіс чи розширення штату мають бути наслідком цієї потреби.
Анонс
Адвокатів запрошують на ІІІ Арбітражну академію
НААУ за ініціативи Комітету з питань альтернативного врегулювання спорів запрошує адвокатів, юристів, студентів, суддів, державних службовців та всіх, хто цікавиться міжнародним арбітражем, взяти участь в ІІІ Арбітражній академії UAA (III UAA Arbitration Academy 2026).
Навчання
Як адвокату відновлювати ресурс, якщо після вихідних втома не минає
Втома після тривалого навантаження не завжди минає після сну, вихідних або відпустки. В умовах хронічного стресу адвокатам важливо не лише «брати паузу», а розуміти, який саме ресурс виснажений і який тип відпочинку потрібен.
Дискусія
Скарги, строки і прокурорські повноваження: які прогалини КПК…
На стадії досудового розслідування ефективність захисту значною мірою залежить від належної реалізації процесуальних гарантій: своєчасного розгляду скарг, доступу адвоката до інформації про рух провадження тощо.
Гарантії діяльності
Розʼяснення НАЗК щодо декларування членства в НААУ слід уточнити –…
Членство адвоката України в НААУ є елементом професійного статусу, що виникає в силу закону, а не добровільним приватним членством в об’єднанні. Тому його незазначення в декларації не має автоматично тягти висновок про недоброчесність або приховування приватного інтересу.