Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ вітає Всеволода Князєва з обранням Головою ВС

НААУ вітає Всеволода Князєва з обранням Головою ВС

Звернення 15:10 Пт 22.10.21 1530 Переглядів Версія для друку

Пленум Верховного Суду обрав Головою ВС Всеволода Князєва – суддю Касаційного адмінсуду у складі ВС, який також обіймав посаду секретаря Великої палати суду. Символічно для всієї системи правосуддя є те, що вдруге на чолі Верховного Суду стає професіонал, який належить до лав адвокатури. 

Адвокура вітає нового Голову найвищого суду в системі судоустрою України з обранням на відповідальну позицію у судовій владі та бажає мужності у відстоюванні незалежності суддів, а також професіоналізму, принциповості і державницького бачення у впровадженні подальших етапів судової реформи.  

Від імені адвокатів України та від себе особисто бажаю зберігати і примножувати довіру суддівського корпусу, висловлену сьогодні Пленумом, зміцнювати повагу, авторитет й інституційну ефективність Верховного Суду в інтересах народу України.

З повагою,

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування