Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та Асоціація приватних виконавців України підписали меморандум про співробітництво

НААУ та Асоціація приватних виконавців України підписали меморандум про співробітництво

Адвокатура 14:23 Чт 21.10.21 1317 Переглядів Версія для друку

Меморандум підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та Голова АПВУ Віталій Чепурний.

Під час зустрічі Віталій Чепурний і Голова Секретаріату АПВУ Костянтин Коломойцев розповіли про основні напрями діяльності. Зокрема, Асоціація здійснює захист професійних прав приватних виконавців і представництво їхніх інтересів у відносинах з органами державної влади, місцевого самоврядування, установами, організаціями незалежно від форми власності, громадськими об’єднаннями та міжнародними організаціями.

Меморандум про співробітництво між НААУ та АПВУ підписаний за сприяння Голови Комітету з питань примусового виконання рішень НААУ Олександра Черних і передбачає спільну діяльність щодо удосконалення закондавства та формування ефективної політики у сфері виконання рішень.

Окремим напрямом співпраці визначено розвиток якісно нової культури виконання судових рішень і рішень інших органів, що базується на засадах верховенства права, неупередженості та обов’язковості.

Сторони планують проводити спільні проекти з тематики, що становить взаємний інтерес, а також сприятимуть обміну інформацією з відповідних питань.

Асоціація приватних виконавців України (АПВУ) – некомерційна професійна організація, створена у 2017 році з метою об’єднання усіх приватних виконавців України та здійснення професійного самоврядування приватних виконавців.

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування