Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Шість членів Комітету захисту прав адвокатів відзначені нагородами НААУ до Дня юриста

Шість членів Комітету захисту прав адвокатів відзначені нагородами НААУ до Дня юриста

Адвокатура 19:19 Вт 19.10.21 1443 Переглядів Версія для друку

З нагоди Дня юриста Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вручила нагороди шістьом членам Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ.

За активну позицію у сфері захисту прав адвокатів та сприяння забезпеченню гарантій адвокатської діяльності нагрудним знаком «Захисник адвокатури» нагороджений заступник Голови Комітету Юрій Григоренко.

Почесною відзнакою НААУ «Захисник адвокатури України» нагороджені члени профільного Комітету В’ячеслав Зьома, Олена Калашник, Анна Литвин, яка також входить до складу Ради адвокатів м. Києва; Оксана Штельмашенко та Юрій Юрченко.

Подякою Голови НААУ за сумлінну і плідну працю, спрямовану на захист конституційних прав громадян, дотримання у своїй професійній діяльності принципів законності та верховенства права було нагороджено адвоката Олександра Бабіча.

У церемонії нагородження взяли участь заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, Голова Комітету Володимир Клочков, очільники Ради адвокатів м. Києва Петро Рябенко та КДКА м. Києва Ігор Орлов.

Лідія Ізовітова, вітаючи адвокатів з професійним святом, нагадала, що «Захисник адвокатури» - віднедавна заснована Радою адвокатів України нагорода для адвокатів, які залучені до діяльності Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності і мають видатні здобутки. «Сьогодні ми вручаємо нагороди, які в адвокатській спільноті є престижними, почесними. Деякі з них для української адвокатури є новими. Кожного з вас від імені НААУ вітаємо із визнанням професійних зусиль та самовідданої праці та бажаємо і надалі бути мужніми у місії захисту адвокатури», - звернулася до присутніх Лідія Ізовітова.

Нагадаємо, перший нагрудний знак «Захисник адвокатури» посмертно присвоєно Ганні Боряк, яка впродовж багатьох років очолювала Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ, майже 30 років була практикуючим адвокатом, лектором Вищої школи адвокатури. Нагороду НААУ отримала донька – Галина Боряк під час засідання Ради адвокатів України в Чернівцях.

Більше фото - на Фейсбук сторінці Комітету захисту прав адвокатів

 

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування