Шість членів Комітету захисту прав адвокатів відзначені нагородами НААУ до Дня юриста | НААУ

Шість членів Комітету захисту прав адвокатів відзначені нагородами НААУ до Дня юриста

Різне
19:19 Вт 19.10.21 2293 Переглядів
Версія для друку

З нагоди Дня юриста Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вручила нагороди шістьом членам Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ.

За активну позицію у сфері захисту прав адвокатів та сприяння забезпеченню гарантій адвокатської діяльності нагрудним знаком «Захисник адвокатури» нагороджений заступник Голови Комітету Юрій Григоренко.

Почесною відзнакою НААУ «Захисник адвокатури України» нагороджені члени профільного Комітету В’ячеслав Зьома, Олена Калашник, Анна Литвин, яка також входить до складу Ради адвокатів м. Києва; Оксана Штельмашенко та Юрій Юрченко.

Подякою Голови НААУ за сумлінну і плідну працю, спрямовану на захист конституційних прав громадян, дотримання у своїй професійній діяльності принципів законності та верховенства права було нагороджено адвоката Олександра Бабіча.

У церемонії нагородження взяли участь заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, Голова Комітету Володимир Клочков, очільники Ради адвокатів м. Києва Петро Рябенко та КДКА м. Києва Ігор Орлов.

Лідія Ізовітова, вітаючи адвокатів з професійним святом, нагадала, що «Захисник адвокатури» - віднедавна заснована Радою адвокатів України нагорода для адвокатів, які залучені до діяльності Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності і мають видатні здобутки. «Сьогодні ми вручаємо нагороди, які в адвокатській спільноті є престижними, почесними. Деякі з них для української адвокатури є новими. Кожного з вас від імені НААУ вітаємо із визнанням професійних зусиль та самовідданої праці та бажаємо і надалі бути мужніми у місії захисту адвокатури», - звернулася до присутніх Лідія Ізовітова.

Нагадаємо, перший нагрудний знак «Захисник адвокатури» посмертно присвоєно Ганні Боряк, яка впродовж багатьох років очолювала Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ, майже 30 років була практикуючим адвокатом, лектором Вищої школи адвокатури. Нагороду НААУ отримала донька – Галина Боряк під час засідання Ради адвокатів України в Чернівцях.

Більше фото - на Фейсбук сторінці Комітету захисту прав адвокатів

 

 

Популярні новини

Анонс

Особливості трудового права ЄС розкриють українським адвокатам

8 березня 2024 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Трудове право ЄС: що потрібно знати українським адвокатам?».

15:57 Пт 01.03.24 2844

Законодавство

Адвокатів пропонують забронювати, – правки до проекту №10449

Народні депутати у поданих ними правках до проекту Закону про посилення мобілізації пропонують передбачити бронювання адвокатів. Мета – упередити зриви судових засідань.

11:19 Пт 01.03.24 4271

За кордоном

7 кроків до професії юриста у США (вебінар)

На відміну від нашої країни, юрист у Сполучених Штатах Америки – це адвокат, який отримав кваліфікацію для юридичної практики та надає консультації або здійснює представництво у судових справах.

10:21 Пт 01.03.24 3276

Анонс

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

9:12 Пт 01.03.24 4441

Гарантії діяльності

Збої Електронного суду порушують конституційні гарантії, - НААУ

Останніми днями до Національної асоціації адвокатів України надходять численні повідомлення адвокатів про технічні збої в роботі підсистеми «Електронний суд». Зокрема, скарги стосуються неможливості авторизуватись в електронному кабінеті, що обмежує адвокатів у реалізації процесуальних прав, зокрема, подавати документи, брати участь у судових засіданнях в режимі відокоференції.

16:28 Чт 29.02.24 5449

Законодавство

Поняття колабораційної діяльності варто звузити, - думка

Основним критерієм злочинності діяння колабораціонізму має бути добровільність згоди на співпрацю з агресором. І, аби забезпечити справедливе правосуддя для людей з ТОТ, окрім примусу, законодавець має запровадити заходи заохочення.

15:12 Чт 29.02.24 4480

Самоврядування

Комітети НААУ звітують про роботу у 2023 році

З метою забезпечення реалізації функцій, покладених на Національну асоціацію адвокатів України профільним законом, при НААУ створюються і діють дорадчі органи – комітети. Чим вони займалися протягом 2023 року?

12:26 Чт 29.02.24 4953

Cудова практика

Фіксований гонорар: час робіт має значення при відшкодуванні витрат…

За порядком обчислення погодинна оплата послуг адвоката відрізняється від фіксованого розміру гонорару, де не враховуються фактичні витрати часу. Однак в обох випадках вони беруться до уваги при вирішенні питання відшкодування витрат на правничу допомогу.

11:13 Чт 29.02.24 4243

Вестник:№1-2 січень-лютий 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл