Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 11 жовтня Валентин Гвоздій візьме участь у Fundamental Rights Forum 2021

11 жовтня Валентин Гвоздій візьме участь у Fundamental Rights Forum 2021

Анонси 12:38 Пн 11.10.21 944 Переглядів Версія для друку

У понеділок, 11 жовтня Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій візьме участь у дискусії щодо захисту прав людини під час пандемії Covid-19 на дискусійному онлайн-майданчику  Fundamental Rights Forum 2021.

Fundamental Rights Forum -  це глобальний професійний захід для правозахисників з усієї Європи, в який залучені понад 3 тисячі адвокатів, юристів та інших фахівців у галузі прав людини. Формат заходу комбінований – частина дискусій відбуваються на різних локаціях у Відні (Австрія), деякі дискусійні панелі відбуваються онлайн. Серед спікерів заходу – заступник Верховного комісара ООН з  прав людини Нада Аль-Нашиф, посадовці Управління Верховного комісара ООН із захисту прав людини, представники громадського правозахисного сектору європейських країн, керівники асоціацій адвокатів. Всі заходи форуму відбуваються в прямій трансляції.

На запрошення Федеральної палати адвокатів Німеччини Валентин Гвоздій візьме участь в обговоренні проблематики захисту прав людини під час пандемії. Долучитися до заходу, який відбудеться сьогодні, 11 жовтня з 18.45 до 19.30 (за київським часом), можна онлайн після реєстрації на сайті форуму. 

Дискусія буде зосереджена довкола проблем, з якими стикнулася у всьому світі система правосуддя при виконанні обов'язку захищати права людини та забезпечити доступ громадян до суду. Власне, за таких надзвичайних умов глобального поширення небезпечної хвороби судова влада не могла працювати стабільно, а принцип верховенства права був часто порушений. Учасники дискусії обговорять особливості цієї ситуації у своїх країнах, зокрема, доступ до правосуддя, а також представлять ті заходи, які вживали їхні інституції для протидії порушенням прав людини.

Анонсуючи свою участь у дискусії, Валентин Гвоздій нагадав, що від початку пандемії НААУ неодноразово піднімала питання доступу громадян до правосуддя, а також безпеки життя і здоров’я учасників проваджень під час пандемії Covid-19. Рада адвокатів України ухвалила відповідні рекомендації, в яких запропоновано заходи для захисту професійних і соціальних прав адвокатів.

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування