"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Обрано делегатів Конференції адвокатів Донецької області
Рада адвокатів Донецької області повідомляє про обрання делегатів Звітно-виборчої Конференції адвокатів Донецької області. Конференція відбудеться 09 жовтня 2021 року з наступним порядком денним, затвердженим рішенням Ради адвокатів Донецької області № 7 від 28 липня 2021 року:
1. Розгляд та затвердження звіту голови Ради адвокатів Донецької області за період роботи з 12 вересня 2020 по день проведення конференції.
2. Розгляд та затвердження звіту голови КДКА Донецької області за період з 12 вересня 2020 по день проведення конференції.
3. Розгляд та затвердження звітів представників адвокатів Донецької області у складі Ради адвокатів України та Вищої КДКА про їх роботу у звітний період.
4. Розгляд та затвердження висновку ревізійної комісії адвокатури Донецької області з 12 вересня 2020 року по день проведення Конференції за результатами перевірки фінансово - господарської діяльності Ради адвокатів Донецької області та КДКА Донецької області.
5. Затвердження штатного розпису та кошторису Ради адвокатів Донецької області на 2022 рік.
6. Затвердження штатного розпису та кошторису КДКА Донецької області на 2022 рік.
7.Обрання 1 члена ревізійної комісії адвокатури Донецької області.
Звітно-виборна Конференція адвокатів Донецької області відбудеться за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA велика конференц зала).
Загальні збори адвокатів області відбулись 2 жовтня 2021 року.
Популярні новини
Cудова практика
Лідія Ізовітова назвала 7 проблем адмінсудочинства для адвокатів
Передбачуваність судової практики, юрисдикційні спори, касаційні фільтри, виконання рішень проти держави, тягар доказування, письмове провадження та гарантії адвокатської діяльності залишаються ключовими питаннями адміністративного судочинства для адвокатів.
Навчання
Адвокатам пояснили межі професійної взаємодії зі складним клієнтом
У роботі зі складним клієнтом адвокату важливо залишатися у професійній ролі: пояснювати ситуацію, оцінювати ризики, супроводжувати людину в процесі, але не брати на себе відповідальність за її емоції чи рішення.
Анонс
У НААУ проведуть Тиждень спадкового права
22 червня 2026 року розпочнеться Тиждень спадкового права — професійний захід, який проводить Комітет НААУ з питань цивільного права та процесу.
Навчання
Адвокатура починається з практики – поради для студентів
На старті карʼєри молодим юристам важливо не чекати першої вакансії чи отримання свідоцтва, а шукати практику, знайомитися з адвокатами і використовувати навчання як час для першого професійного вибору.
Навчання
Психологічну готовність молодого адвоката до практики вивчали на…
Фахівці на старті професійного шляху часто стикаються з проблемами, у яких почуваються самотніми. Але такі труднощі проходять багато людей: перший рік є періодом адаптації знань до практичного досвіду і формування розуміння себе як спеціаліста.
Навчання
Доступ до реєстрів: адвокатам дали алгоритми
Для адвоката державні реєстри є інструментом доказування у судовому та позасудовому захисті клієнта. Як отримувати доступ до реєстрів, користуватися захищеним електронним підписом і діяти, коли швидкість отримання інформації має значення для захисту майна – вивчали у НААУ.
Дискусія
ВЛК та ЕКОПФО за кордоном: адвокати вказали на бар’єри дистанційних…
Для окремих категорій українців, які перебувають за кордоном, законодавство передбачає можливість проходження медико-соціальних процедур дистанційно. Але на практиці бар’єри виникають ще до розгляду справи: через направлення, переклади, підтвердження іноземних медичних документів і відсутність супроводу.
Дискусія
Практику судово-медичних експертиз обговорили в НААУ
Зміни в організації судово-медичної експертизи, використання ДНК-досліджень, визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень і роботу з медичною документацією дослідили учасники круглого столу «Судово-медична експертиза: від оцінки ступеня тілесних ушкоджень до ідентифікації невстановлених осіб».