Оголошується набір на онлайн курс HELP «Сімейне право та права людини» | НААУ

Оголошується набір на онлайн курс HELP «Сімейне право та права людини»

Анонс
15:41 Вт 28.09.21 2713 Переглядів
Версія для друку

Шановні адвокати!

Раді Вам повідомити про запуск нового курсу програми Ради Європи HELP «Сімейне право та права людини».

Національною асоціацією адвокатів України (Координатором програми Ради Європи HELP) спільно з проектом Ради Європи «Протидія насильству щодо дітей в Україні» оголошується набір  групи адвокатів для навчання за онлайн курсом HELP «Сімейне право та права людини».

Курс HELP «Сімейне право та права людини» дає всебічний огляд міжнародних і європейських стандартів, пов'язаних із сімейним правом, прецедентним правом і огляд належної практики. В цьому курсі обговорюється та аналізується вплив правових норм в галузі прав людини, зокрема, статей 8 (приватне і сімейне життя) і 12 (право на шлюб) Європейської Конвенції з прав людини на національне сімейне право. Завдяки проходженню цього курсу представники та представниці Національної асоціації адвокатів України отримають можливість отримати знання про ключові справи Європейського суду з прав людини за статтями 8, 12 і 14 (дискримінація) ЄКПЛ та вивчити відповідні європейські та міжнародні правові акти, включаючи Конвенцію ООН про права дитини (1989 р.), з метою усвідомлення, яким чином правові норми в галузі прав людини встановлюють мінімальні стандарти для сімейного права в Європі. Вони також зможуть застосовувати дані принципи в практичній діяльності при участі в розгляді справ та проваджень, пов’язаних в тому числі з насильством щодо дітей.

Протягом жовтня-листопада 2021 року представники та представниці Національної асоціації адвокатів будуть забезпечені підтримкою та менторством з боку 2-х національних тренерів-тьюторів. Тьютори, протягом визначеного часу будуть супроводжувати та модерувати проходження курсу.

За результатами успішного проходження  учасник та учасниця отримає сертифікат.

При відборі учасників пріоритет надаватиметься тим адвокатам, які мають досвід ведення справ, пов’язаних з сімейним правом і захистом прав дітей, та тим адвокатам, які бажають набути відповідну спеціалізацію чи поглибити свій професійний рівень у цій сфері.

Адвокати-учасники/учасниці тренінгу, які успішно пройдуть курс Ради Європи на платформі програми HELP, отримають  залікові бали з підвищення професійної кваліфікації. Попередня реєстрація за google-формою обов’язкова: https://forms.gle/vsh5PqTrmTorQ4Lx5

 

Популярні новини

Гарантії діяльності

Електронка чи папір? Як суди вестимуть справи після 18 жовтня

Із впровадженням в обов’язковості ведення учасниками проваджень електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, постають питання подальшої форми ведення справ (електронна або паперова), а також внесення відповідних змін до інструкцій з діловодства в судах України.

10:27 Пт 29.09.23 5063

Законодавство

Адвокати не з’являються у засідання: хто винен і що робити?

Коли захисники, обрані обвинуваченими, не ходять у судові засідання, суддя постановляє ухвалу, якою доручає системі БПД призначити адвоката для здійснення захисту за призначенням та забезпечити його прибуття.

14:20 Чт 28.09.23 3825

Законодавство

Передача БЕБ справ про шахрайство у банківській сфері недоцільна, -…

Аби покращити статистику розкриття злочинів, пов’язаних із шахрайськими схемами викрадення коштів з банківських рахунків, Верховній Раді пропонують унести деякі зміни до КПК та інших законів. Втім, ці зміни навряд позитивно позначаться на якості розслідувань.

10:31 Чт 28.09.23 3344

Взаємодія

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

18:45 Вт 26.09.23 3356

Підтримка

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

14:46 Вт 26.09.23 3711

Анонс

Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі

Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

11:17 Вт 26.09.23 5025

Законодавство

Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…

Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

14:00 Пн 25.09.23 4439

Дискусія

Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)

Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

16:22 Пт 22.09.23 2106

Вестник:№7-8 липень-серпень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл