Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Оголошується набір на онлайн курс HELP «Сімейне право та права людини»

Оголошується набір на онлайн курс HELP «Сімейне право та права людини»

Анонси 15:41 Вт 28.09.21 2279 Переглядів Версія для друку

Шановні адвокати!

Раді Вам повідомити про запуск нового курсу програми Ради Європи HELP «Сімейне право та права людини».

Національною асоціацією адвокатів України (Координатором програми Ради Європи HELP) спільно з проектом Ради Європи «Протидія насильству щодо дітей в Україні» оголошується набір  групи адвокатів для навчання за онлайн курсом HELP «Сімейне право та права людини».

Курс HELP «Сімейне право та права людини» дає всебічний огляд міжнародних і європейських стандартів, пов'язаних із сімейним правом, прецедентним правом і огляд належної практики. В цьому курсі обговорюється та аналізується вплив правових норм в галузі прав людини, зокрема, статей 8 (приватне і сімейне життя) і 12 (право на шлюб) Європейської Конвенції з прав людини на національне сімейне право. Завдяки проходженню цього курсу представники та представниці Національної асоціації адвокатів України отримають можливість отримати знання про ключові справи Європейського суду з прав людини за статтями 8, 12 і 14 (дискримінація) ЄКПЛ та вивчити відповідні європейські та міжнародні правові акти, включаючи Конвенцію ООН про права дитини (1989 р.), з метою усвідомлення, яким чином правові норми в галузі прав людини встановлюють мінімальні стандарти для сімейного права в Європі. Вони також зможуть застосовувати дані принципи в практичній діяльності при участі в розгляді справ та проваджень, пов’язаних в тому числі з насильством щодо дітей.

Протягом жовтня-листопада 2021 року представники та представниці Національної асоціації адвокатів будуть забезпечені підтримкою та менторством з боку 2-х національних тренерів-тьюторів. Тьютори, протягом визначеного часу будуть супроводжувати та модерувати проходження курсу.

За результатами успішного проходження  учасник та учасниця отримає сертифікат.

При відборі учасників пріоритет надаватиметься тим адвокатам, які мають досвід ведення справ, пов’язаних з сімейним правом і захистом прав дітей, та тим адвокатам, які бажають набути відповідну спеціалізацію чи поглибити свій професійний рівень у цій сфері.

Адвокати-учасники/учасниці тренінгу, які успішно пройдуть курс Ради Європи на платформі програми HELP, отримають  залікові бали з підвищення професійної кваліфікації. Попередня реєстрація за google-формою обов’язкова: https://forms.gle/vsh5PqTrmTorQ4Lx5

 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування