Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Круглий стіл на тему «Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з приватизаційними правовідносинами та орендою державного й комунального майна»

Круглий стіл на тему «Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з приватизаційними правовідносинами та орендою державного й комунального майна»

Анонси 14:42 Пт 24.09.21 810 Переглядів Версія для друку

У сучасному правовому світі відносини у сфері приватизації та оренди державного й комунального майна займають вагоме місце. З метою висвітлення судової практики з цього питання Комітет з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє в складі НААУ, спільно з Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду ініціює проведення круглого столу на тему «Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з приватизаційними правовідносинами та орендою державного й комунального майна».

Основною метою заходу є підвищення рівня кваліфікації адвокатів, обмін досвідом та фахове обговорення судової практики у господарських спорах.

Під час круглого столу планується обговорення таких питань:

  1. Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з приватизаційними правовідносинами державного і комунального майна.
  2. Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з орендою державного і комунального майна.

Дата і час проведення: 30 вересня 2021 року об 11:00.

Місце проведення: онлайн платформа Zoom.

Модератор:

Олександр Задорожний, адвокат, к.ю.н., голова Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє у складі НААУ.

Доповідачі:

  • Анатолій Коструба, адвокат, д.ю.н., професор Учбово-наукового юридичного інституту Прикарпатського Національного університету ім. С. Стефаника, член Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє у складі НААУ;
  • Тетяна Дроботова, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Реєстрація обов'язкова за посиланням: 

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_TnShfkaFSpWbNa_v4a3pvw

Контактна особа:

Вітліна Марина, тел: +38 (096) 972 87 28, e-mail: m.vitlina@mail.unba.org.ua

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування