Круглий стіл на тему «Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з приватизаційними правовідносинами та орендою державного й комунального майна» | НААУ

Круглий стіл на тему «Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з приватизаційними правовідносинами та орендою державного й комунального майна»

Анонс
14:42 Пт 24.09.21 1325 Переглядів
Версія для друку

У сучасному правовому світі відносини у сфері приватизації та оренди державного й комунального майна займають вагоме місце. З метою висвітлення судової практики з цього питання Комітет з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє в складі НААУ, спільно з Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду ініціює проведення круглого столу на тему «Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з приватизаційними правовідносинами та орендою державного й комунального майна».

Основною метою заходу є підвищення рівня кваліфікації адвокатів, обмін досвідом та фахове обговорення судової практики у господарських спорах.

Під час круглого столу планується обговорення таких питань:

  1. Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з приватизаційними правовідносинами державного і комунального майна.
  2. Актуальна судова практика у господарських спорах, пов’язаних з орендою державного і комунального майна.

Дата і час проведення: 30 вересня 2021 року об 11:00.

Місце проведення: онлайн платформа Zoom.

Модератор:

Олександр Задорожний, адвокат, к.ю.н., голова Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє у складі НААУ.

Доповідачі:

  • Анатолій Коструба, адвокат, д.ю.н., професор Учбово-наукового юридичного інституту Прикарпатського Національного університету ім. С. Стефаника, член Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє у складі НААУ;
  • Тетяна Дроботова, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Реєстрація обов'язкова за посиланням: 

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_TnShfkaFSpWbNa_v4a3pvw

Контактна особа:

Вітліна Марина, тел: +38 (096) 972 87 28, e-mail: m.vitlina@mail.unba.org.ua

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 142

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1779

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1883

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3509

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3471

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3649

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8488

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8799

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл