Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ вітає Сергія Іонушаса з обранням головою Комітету ВР з правоохоронної діяльності

НААУ вітає Сергія Іонушаса з обранням головою Комітету ВР з правоохоронної діяльності

Адвокатура 17:16 Чт 23.09.21 1300 Переглядів Версія для друку

Верховна Рада обрала Сергія Іонушаса головою Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Раніше нардеп займав посаду заступника голови цього Комітету. До обрання у парламент Сергій Іонушас понад 10 років займався адвокатською практикою. Наразі також очолює Комісію з питань правової реформи при Президентові України, що є консультативно-дорадчим органом з розробки та координації стратегічних змін у діяльності ключових інституцій правосуддя.

Національна асоціація адвокатів України вітає Сергія  Іонушаса з новою відповідальною посадою та бажає високих здобутків, мудрих законодавчих ініціатив, командної роботи й ефективних зусиль задля розвитку професійних стандартів правоохоронної системи та надійного захисту прав громадян.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування