Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Яків Воронін обраний Головою Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки

Яків Воронін обраний Головою Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки

Адвокатура 19:28 Вт 21.09.21 1215 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України вітає Голову Комітету з питань митного та податкового права Якова Вороніна з обранням Головою Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки.

21 вересня 2021 року відбулось перше засідання новоствореного органу – Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки, яке було присвячене кадровим питанням.

Під час засідання члени Ради громадського контролю обрали також заступника Голови РГК, секретаря та трьох представників до складу конкурсної комісії з відбору майбутніх працівників Бюро економічного контролю. Раніше було обрано 15 членів РГК.

Кабінет Міністрів затвердив Положення про Раду громадського контролю при Бюро економічної безпеки України та Порядок її формування 18 серпня 2021 року.

Як йдеться у пояснювальній записці, Проектом постанови пропонується затвердити Положення про Раду громадського контролю при Бюро економічної безпеки України та порядок її формування з метою забезпечення прозорості, відкритості діяльності вказаного органу, зокрема шляхом здійснення громадського контролю за його діяльністю; врахування Бюро економічної безпеки України пропозицій і зауважень громадськості, зокрема в частині дотримання ним прав і свобод людини і громадянина.

НААУ бажає Якову Вороніну подальших успіхів на посаді Голови цього органу, мудрих рішень та щоденних особистих перемог.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування