Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Лідія Ізовітова: Консолідація поколінь адвокатів – запорука успіху української адвокатури

Лідія Ізовітова: Консолідація поколінь адвокатів – запорука успіху української адвокатури

Адвокатура 15:21 Пн 20.09.21 1883 Переглядів Версія для друку

Українська адвокатура сьогодні сильна завдяки консолідованій позиції всіх адвокатів.

Про це заявила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час урочистого заходу для молодих адвокатів, який відбувся 18 вересня 2021 року з нагоди третьої річниці створення Молодіжного комітету UNBA NextGen.

«Сьогодні ми єдині, ми захищаємо один одного, ми дбаємо один за одного. Я б хотіла, щоб по дорозі своєї професії ви були незламними, щоб ви крокували так, як бажаєте, щоб шляхи ваші були відкриті», - наголосила Лідія Ізовітова, вітаючи молодих адвокатів.

З нагоди свята НААУ відзначила подяками молодих адвокатів, суддів, юристів, які від самого старту активно долучилися до участі в проектах, допомагали об’єднувати молоде покоління адвокатів довкола цілей професійного розвитку та кар’єрного зростання, консолідували молоді спільноти у регіонах України. Всього було вручено 26 нагород.

На сьогодні в Україні діє 23 регіональні представництва UNBA NextGen.

Привітали UNBA NextGen також член Вищої ради правосуддя Павло Гречківський, Голова Ради адвокатів міста Києва Петро Рябенко та Голова ВКДКА Сергій Вилков.

Молодіжний комітет активно працює у напрямку підвищення кваліфікації, заохочує до адвокатської діяльності студентів-правників, взаємодіє з комітетами НААУ, зокрема, Комітетом з інтелектуальної власності, Комітетом з сімейного права, Комітетом з трудового права, Комітетом з аграрного, земельного та довкілевого права, Комітетом з кримінального права та процесу, Комітетом захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, Комітетом адвокатської практики. Вінницьке регіональне представництво втілює проект «Адвокат-Бренд» - серія відеоінтерв’ю з адвокатами старших поколінь. Також комітет UNBA NextGen спільно з European Young Bar Association в 2021 році провів літньої онлайн-конференцію «Етичні аспекти роботи в юридичному суспільстві». Молодіжний комітет співпрацює з Асоціацією юридичних клінік України, веде активну благодійну та волонтерську діяльність.

 

 
 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування