Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та Чернівецький університет домовилися про співпрацю

НААУ та Чернівецький університет домовилися про співпрацю

Адвокатура 19:06 Пт 10.09.21 894 Переглядів Версія для друку

НААУ та Юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Федьковича уклали меморандум про співпрацю.

Документ підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та декан Юридичного факультету Віталій Вдовічен під час засідання Ради адвокатів України. На засіданні також були присутні ректор університету Роман Петришин, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, голова Ради адвокатів Чернівецької області Алла Єзерська.

Меморандум передбачає проведення спільних наукових та інформаційних заходів, підготовку колективних монографій, науково-популярних праць і посібників; підготовку експертних висновків та спільне обговорення законодавства у сфері адвокатури і права. Передбачається можливість проведення переддипломної та виробничої практик на базі Ради адвокатів Чернівецької області.  

Голова НААУ, РАУ зауважила, що підписання документу не засновує, а продовжує співпрацю адвокатури з одним із найстаріших університетів України. Так, в Юридичному Інституті Чернівецького національного університету за сприяння НААУ і Центру досліджень адвокатури і права НААУ та Ради адвокатів Чернівецької області створений Кабінет історії адвокатури Буковини.

«Для НААУ надзвичайно важлива взаємодія з науковими колами, експертиза вчених у питаннях законодавства і розвитку адвокатури. Так само важлива для нас і робота із студентами», - наголосила Лідія Ізовітова.

ДОВІДКОВО: За даними досліджень Центру історії адвокатури і права НААУ, адвокатура Буковини історично мала одну з найперших рад адвокатів регіону. Буковинська палата адвокатів створена ще у 1868 році, у 1879 тут було створено дисциплінарну раду буковинської адвокатської палати, до складу якої входило 8 осіб. Серед відомих адвокатів Буковини - Євген Ерліх — ректор Чернівецького університету, основположник соціології права. Адвокат – мер Чернівців Антон Кохановський фон Ставчан 9 разів переобирався на посаду міського голови.

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування