Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет ВР з питань організації державної влади і місцевого самоврядування співпрацюватиме з НААУ у сфері законодавчих ініціатив

Комітет ВР з питань організації державної влади і місцевого самоврядування співпрацюватиме з НААУ у сфері законодавчих ініціатив

Адвокатура 18:03 Пт 30.07.21 2045 Переглядів Версія для друку

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування співпрацюватиме з Національною асоціацією адвокатів України у сфері законодавчих ініціатив.

Меморандумом про співробітництво сторони підписали під час круглого столу «Законодавче регулювання діяльності саморегулівних організацій: сучасний стан та шляхи вдосконалення», який відбувся 30 липня 2021 року в НААУ. Документ скріпили підписами Голова Комітету ВР Андрій Клочко та Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Андрій Клочко подякував НААУ за взаємодію з Комітетом ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Зокрема, за активну участь у підготовці багатьох законопроектів та наданні експертних висновків до них. Відтак, меморандум про співробітництво між НААУ і Комітетом ВР став результатом цієї постійної та ефективної співпраці, підкреслив депутат.

Під час заходу були обговорені основні проблеми нормативно-правового регулювання діяльності саморегулівних самоврядних організацій, шляхи подолання існуючих проблем на законодавчому рівні та необхідність запровадження єдиного законодавчого підходу до врегулювання ключових питань саморегулівних організацій.

Відкриваючи дискусію, Голова НААУ, РАУ наголосила, що подібні зустрічі є вкрай важливими для всіх саморегулівних організацій, які є в Україні на сьогодні.

«Є проблеми, які спільні для всіх самоврядних і саморегульованих організацій і які потрібно вирішувати. В Україні НААУ була першою професійною саморегулівною організацією, яка народилась у 2012 році на вимогу Ради Європи у зв’язку з прийнятою Резолюцією ПАРЄ. За 9 років нашого існування ми зробили величезні кроки в нашому розвитку і можемо поділитися цим позитивним досвідом з іншими професійними організаціями», - зазначила Лідія Ізовітова.

При цьому Голова НААУ, РАУ наголосила, що поняття самоврядності і саморегулювання мають бути нероздільними при створенні професійних організацій. Саме такий принцип має бути відображений як засадничий у майбутньому законі про саморегулівні організації, і таку ідею підтримали представники всіх представлених на круглому столі організацій.   

У свою чергу, Андрій Клочко підкреслив, що очолюваний ним Комітет ВР готовий до діалогу і співпраці як з НААУ, так і з іншими професійними саморегулівними організаціями.

У заході також взяли участь Голова Ради приватних виконавців Віталій Чепурний та член Ради Арбітражних Керуючих України Анатолій В"язовченко , які окреслили основні проблеми правового статусу та практичної діяльності своїх організацій.

Більше фото з заходу можна переглянути тут

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування