Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова НААУ та Голова Комісії з правової реформи при Президентові України обговорили спрощення оподаткування адвокатської діяльності

Голова НААУ та Голова Комісії з правової реформи при Президентові України обговорили спрощення оподаткування адвокатської діяльності

Адвокатура 16:05 Пт 23.07.21 1768 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ та Голова Комісії з правової реформи при Президентові України обговорили підготовку змін до законодавства в частині оподаткування адвокатської діяльності.

Лідія Ізовітова та Сергій Іонушас обговорили подальші кроки з впровадження Стратегії розвитку системи правосуддя та Стратегії діяльності НААУ до 2025 року. Практична реалізація двох документів стратегічного характеру потребуватиме спільних зусиль задля внесення змін до чинного законодавства.

 В зв’язку з цим НААУ уже підготувала пропозиції (зміни) до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів, отриманих фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність. Зокрема, ідеться про право адвоката як фізичної особи, що провадить незалежну професійну діяльність, сплачувати податки спрощеною системою оподаткування та сплачувати єдиний податок відповідної групи. Подаючи таку ініціативу, НААУ прагне усунути дискримінаційне становище адвокатів порівняно з підприємцями, які можуть працювати за спрощеною системою оподаткування. На початку липня НААУ направила відповідні пропозиції до Голови Комісії з питань правової реформи при Президентові України, аби в подальшому запропонувати Главі держави подати до Верховної Ради такий законопроект у рамках реалізації Стратегії розвитку системи правосуддя.

 

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування