Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - За ініціативою Молодіжного комітету НААУ Рада адвокатів Чернігівської області та Служба у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації домовилися про співпрацю

За ініціативою Молодіжного комітету НААУ Рада адвокатів Чернігівської області та Служба у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації домовилися про співпрацю

Регіональне адвокатське самоврядування 15:57 Пт 23.07.21 711 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів Чернігівської області та Служба у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації за ініціативою регіонального представництва «UNBA NextGen» у Чернігівській області підписали меморандум про двостороннє співробітництво.

Напрямами співпраці є організація і проведення спільних наукових семінарів, науково-практичних конференцій, круглих столів та інших заходів, а також обмін результатами спільних наукових досліджень і розробок.

Меморандум між Радою адвокатів Чернігівської області та Службою у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації підписали Голова Ради адвокатів регіону Галина Якуба та начальник служби Людмила Зеленько.

У зустрічі також взяли участь регіональні представники «UNBA NextGen» у Чернігівській області Тетяна Веремій та Владислав Мишко.

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування