Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - В 2020 Комітети НААУ провели 201 захід та 96 засідань - Ганна Гаро

В 2020 Комітети НААУ провели 201 захід та 96 засідань - Ганна Гаро

Адвокатура 9:00 Пт 09.07.21 1032 Переглядів Версія для друку

У 2020-му році за ініціативою Комітетів НААУ було проведено 201 захід та 96 засідань, напрацьовано зауваження і пропозиції до 48 законопроектів, видано 104 аналітичні статті. Таким чином, робота Комітетів НААУ була безперервною та ефективною.

Про це повідомила Координатор Комітетів НААУ Ганна Гаро під час Публічних слухань звіту НААУ за 2020 рік та стратегії розвитку НААУ на 2021-2025 роки. Презентацію про діяльність комітетів можна переглянути тут

«У 2020 році робота Комітетів стала ще більш помітною. Карантинний рік не зменшив обсягу роботи, оскільки всі заходи відбувалися переважно в режимі онлайн, а це тільки додало швидкості всім процесам», - наголосила Ганна Гаро.

Протягом 2020 року з метою сприяння розвитку всіх галузей права, забезпечення ефективного захисту прав суб’єктів усіх правовідносин, поглиблення практичного досвіду адвокатів шляхом створення стратегій судового та позасудового захисту прав та інтересів учасників судового процесу, було створено 8 нових Комітетів НААУ. Серед яких: Комітет з трудового права, Комітет з медіа та рекламного права, Комітет з транспортного права, Комітет з адміністративного права та процесу, Комітет з господарського права та процесу, Комітет з енергетичного права, Комітет з питань інвестиційної діяльності та приватизації, Комітет з питань захисту осіб з інвалідністю. Новостворені Комітети за невеликий час свого існування показали високі досягнення, відмітила Ганна Гаро.

У 2020 році Комітети НААУ підготували 23 бюлетені (дайджести) та три збірки методичних матеріалів. Також було реалізовано ініціативу щодо проведення тематичних тижнів права за напрямами спеціалізації Комітетів. Значна увага була зосереджена і на систематичних профільних навчальних заходах, спрямованих на заохочення молодих адвокатів до удосконалення ними своїх професійних знань та навичок.

Ганна Гаро звернула увагу на активну залученість членів Комітетів НААУ у 2020 році до співпраці з Вищою школою адвокатури НААУ, які були лекторами спеціалізованих навчальних курсів та семінарів із підвищення кваліфікації з найбільш актуальних питань здійснення адвокатської діяльності.

Також члени Комітетів НААУ впродовж року робили огляди рішень Європейського суду з прав людини, вели рубрику на сторінці ВША «питання-відповіді адвокатів» та готували щотижневі аналізи судової практики у сфері діяльності своїх комітетів.

«Діяльність комітетів НААУ сприяє формуванню професійного експертного середовища для адвокатів з метою укріплення лідерства в правничій професії. Разом ми сила!», - підсумувала Координатор Комітетів НААУ.

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування