Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 5 липня відбулося засідання Комітету захисту прав адвокатів

5 липня відбулося засідання Комітету захисту прав адвокатів

Адвокатура 9:00 Ср 07.07.21 585 Переглядів Версія для друку

5 липня відбулось засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, на якому було розглянуто три звернення про порушення прав адвокатів.

Зокрема, було обговорено звернення, в якому повідомлялось наступне. Згідно ухвали слідчого судді слідчому було надано дозвіл на обшук приміщення, де здійснює свою адвокатську діяльність адвокат. Однак слідчим було прийнято рішення про проведення обшуку в усіх кабінетах нежитлового приміщення, в тому числі і тих, де здійснюють свою адвокатську діяльність інші адвокати. Після детального обговорення даних обставин та доданих до звернення матеріалів члени Комітету дійшли висновку про грубе порушення гарантій адвокатської діяльності слідчим. Даний висновок з правовим аналізом буде передано заявнику для подальшого використання в процесі захисту. Водночас, Комітет наголошує на важливості регулярного оновлення інформації в особистому профілі ЄРАУ, зокрема щодо адреси робочого місця. Ці дії можуть запобігти порушенням професійних прав.

Окрім цього, Комітетом було прийняте рішення про створення робочої групи для розробки Правил розгляду звернень Комітетом.
 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування