Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбулось жеребкування команд-учасниць Національного футбольного турніру серед адвокатів «Кубок UNBA-2021»

Відбулось жеребкування команд-учасниць Національного футбольного турніру серед адвокатів «Кубок UNBA-2021»

Адвокатура 13:56 Пн 05.07.21 1045 Переглядів Версія для друку

Під час засідання Ради адвокатів України у м. Кам’янець-Подільський відбулось жеребкування команд-учасниць Національного футбольного турніру серед адвокатів «Кубок UNBA-2021».

Цього року для участі в основному турнірі заявки подали 23 команди. Також цьогоріч долучилось 5 команд ветеранів, вікова категорія яких «45 плюс».

Учасники основного турніру будуть поділені на шість груп. В кожній групі буде одна «сіяна» команда, яку було визначено за результатами останнього турніру, проведеного у 2019 році в місті Дніпро.

До чвертьфіналу вийдуть команди, які зайняли перші місця у своїх групах, а також дві найкращі команди, які зайняли другі місця.

Інші команди, в залежності від здобутих на груповому етапі результатів, розіграють між собою «Кубок Престижу» та «Кубок Надії».

Змагання національного турніру відбудуться 24-25 липня 2021 року у Києві за адресою пр. Академіка Глушкова, 1 («REJO ВДНГ»). Початок о 9.30.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування