Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Розпочалося засідання Ради адвокатів України

Розпочалося засідання Ради адвокатів України

Адвокатура 12:00 Пт 02.07.21 856 Переглядів Версія для друку

У місті Кам’янець-Подільський розпочалося засідання Ради адвокатів України, яке триватиме 2 і 3 липня.

До проекту порядку денного включено 10 питань. Зокрема, РАУ обговорить проект Стратегії розвитку НААУ на 2021-2025 роки та Стратегію розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023 роки, затвердженої Указом Президента від 11 червня 2021 року № 231/2021.

Також Рада адвокатів України заслухає питання діяльності Національної асоціації адвокатів України, ведення Єдиного реєстру адвокатів України, інформацію про стан сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

2 липня у засіданні бере участь Перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Тюрін. Він передав членам засідання привітання від голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія.

У своєму виступі Сергій Тюрін зазначив, що українська адвокатура має багату історію і користується великою повагою не лише в Україні, але й за її межами.

«Сьогодні Національна асоціація адвокатів України, як самоврядна організація, очевидно є певним флагманом не тільки на теренах колишнього СНД, але й за його межами», - наголосив він.

Сергій Тюрін додав, що це багато чому обумовлено прогресивним характером Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Разом з тим він зазначив, що робота над вдосконаленням законодавства продовжується. Зокрема, Стратегія розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023 роки, затверджена Указом Президента, має низку пропозицій удосконалення інституту адвокатури в Україні, в тому числі, розширення можливостей доступу до державних реєстрів та баз даних при здійсненні адвокатської діяльності, а також посилення гарантій адвокатської діяльності.

«Я знаю, що Рада адвокатів України сьогодні серед інших питань розглядає і затверджує Стратегію розвитку Національної асоціації адвокатів України на 2021-2025 роки. Сподіваюся, що її положення і базові принципи та напрями розвитку будуть збігатися з загальною стратегією, визначеною Президентом», - сказав Сергій Тюрін.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова підтвердила, що Рада адвокатів України під час обговорення Стратегії НААУ на 2021-2025 роки буде враховувати ті позиції, які передбачені Стратегією розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023, а також шляхи удосконалення інституту адвокатури.

Також свої вітання РАУ передав міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко, який планує взяти участь у засіданні Ради адвокатів України 3 липня.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування