Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Посібник «Практика ЄСПЛ та стандарти Європейського комітету з питань запобігання катуванням та нелюдському або такому, що принижує людську гідність, поводженню чи покаранню»

Посібник «Практика ЄСПЛ та стандарти Європейського комітету з питань запобігання катуванням та нелюдському або такому, що принижує людську гідність, поводженню чи покаранню»

Адвокатура 9:00 Ср 30.06.21 1159 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів Одеської області видала посібник «Практика ЄСПЛ та стандарти Європейського комітету з питань запобігання катуванням та нелюдському або такому, що принижує людську гідність, поводженню чи покаранню».

Автор видання – адвокат, заслужений юрист України Дмитро Ягунов.

Науково-практичне видання містить детальний огляд практики ЄСПЛ у застосуванні ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Посібник буде корисним для суддів, адвокатів, працівників правоохоронних та пенітенціарних органів, фахівців з міжнародного права і правозахисників.

«Вже понад 11 років Рада адвокатів Одеської області під науковим керівництвом Голови Ради, Заслуженого юриста України Йосипа Львовича Бронза видає науково-практичні збірники для адвокатів, суддів, прокурорів та слідчих, присвячених застосуванню практики ЄСПЛ щодо застосування Конвенції про захист прав людини (2009, 2010, 2015, 2019).

У 2021 році Рада адвокатів Одеської області сфокусувала увагу саме на питаннях захисту прав жертв катування та нелюдського поводження, принципах ефективного розслідування випадків катування та взагалі на питаннях ідентифікації ознак катування та нелюдського поводження», - повідомляє рада області.

Електронна версія посібника (3 МгБ)

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування