Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Регіональне представництво «UNBA NextGen» функціонує тепер і в Миколаївській області

Регіональне представництво «UNBA NextGen» функціонує тепер і в Миколаївській області

Регіональне адвокатське самоврядування 12:52 Чт 24.06.21 875 Переглядів Версія для друку

На Миколаївщині розпочало діяльність регіональне представництво Молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen». Амбітні й ініціативні адвокати регіону об‘єдналися для того, щоб активізувати правників-початківців до плідної співпраці.

Створення комітету сприятиме знайомству молодих колег-адвокатів регіону із діяльністю всеукраїнського й місцевого самоврядування, налагодженню нетворкінгу із старійшинами адвокатури регіону з метою обміну досвіду, популяризації професії серед потенційних майбутніх колег (студентів-правників), підвищенню корпоративного духу тощо.

Основною метою ініціативної групи у складі: Ірини Шуфрич, Юлії Шиян, Сергія Бурдинського та регіонального представника, призначеного за розпорядженням Голови НААУ, РАУ, Аліни Єремєєвої – створення платформи, де кожен охочий матиме змогу реалізовувати свої ідеї, спрямовані  на обмін практиками, цінностями, напрямками розвитку адвокатури в Миколаївській області.

«Молоде покоління адвокатури вітає Вас у Миколаївській області! Ми будемо раді бачити кожного в команді ініціативної та амбітної молоді, яка спрямовує свої зусилля  на популяризацію спільної професії та досягнення однакових цілей. Сподіваємося, що разом ми зможемо збільшити рівень професіоналізму й довіри до адвокатури в регіоні», – наприкінці зустрічі зазначила Аліна Єремєєва.

Подати заявку на вступ до Комітету можна, заповнивши електронну анкету за посиланням.

Дізнатись більше про роботу Молодіжного комітету можна за посиланням

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2021 - Вісник;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування