Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голову комітету «UNBA NextGen» Сергія Барбашина обрали на другий термін членом виконавчого комітету 2021-2022 рр. Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA)

Голову комітету «UNBA NextGen» Сергія Барбашина обрали на другий термін членом виконавчого комітету 2021-2022 рр. Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA)

Адвокатура 12:38 Чт 24.06.21 1097 Переглядів Версія для друку

«European Young Bar Association» на Міжнародній літній онлайн-конференції EYBA 18 червня під час загальних зборів членів правління затвердила склад виконавчого комітету на  2021-2022 рр. До його складу обрано й Сергія Барбашина на посаду виконавчого директора комітету (Executive officer). Саме виконавчий комітет керує поточною діяльністю, визначає стратегію, бюджет та відповідальний за проведення заходів Асоціації.

Нагадуємо, що «UNBA NextGenу» у 2019 році розпочав активну співпрацю з «European Young Bar Association». Членство у EYBA стало вагомим здобуттям комітету, адже молодим адвокатам важлива комунікація з іноземними колегами. Представники «UNBA NextGenу» брали участь у заходах Європейської асоціації, а також спільно з іноземними колегами організували міжнародну літню онлайн-конференцію «EYBA 2021». 

Діяльність молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» спрямована на розвиток спільноти молодих адвокатів, створення діалогу між молоддю та досвідченими правозахисниками для навчання та набуття практичних навичок.

«UNBA NextGen» відкритий для кожного молодого адвоката, помічника адвоката, юриста, студента. Охочим вступити в комітет необхідно заповнити анкету.

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування