Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова НААУ Лідія Ізовітова провела зустріч з народним депутатом Сергієм Іонушасом

Голова НААУ Лідія Ізовітова провела зустріч з народним депутатом Сергієм Іонушасом

Адвокатура 9:32 Вт 15.06.21 1718 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій провели зустріч з народним депутатом, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергієм Іонушасом.

Темою розмови з Головою Комісії з питань правової реформи при Президентові України стало реформування системи правосуддя, зокрема, в контексті реалізації указу Президента «Про Стратегію розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021 – 2023 роки».

Стратегія, затверджена 11 червня 2021 року, включає запровадження системного підходу до удосконалення інституту адвокатури. Зокрема, документом передбачені посилення гарантій адвокатської діяльності та професійних прав адвокатів, удосконалення самоврядності адвокатури; розширення можливостей доступу до державних реєстрів та баз даних при здійсненні адвокатської діяльності; реформування порядку доступу до професії та процедур притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності.

Фото з архіву НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування