Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У вересні Академія фінмоніторингу проведе навчання для адвокатів

У вересні Академія фінмоніторингу проведе навчання для адвокатів

Анонси 13:15 Ср 09.06.21 2176 Переглядів Версія для друку

До уваги адвокатів, які здійснюють адвокатську діяльність індивідуально, керівників адвокатських бюро та об’єднань!

20-23 вересня 2021 року у м. Київ відбудеться курс підвищення кваліфікації з фінансового моніторингу відповідальних працівників суб’єктів господарювання, що надають юридичні послуги (крім осіб, що надають послуги в рамках трудових правовідносин).

Для того, щоб зареєструватися, потрібно заповнити заявку на навчання в електронній формі  за посиланням.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» адвокатські бюро, адвокатські об’єднання та адвокатів, які здійснюють адвокатську діяльність індивідуально, крім осіб, які надають послуги в рамках трудових відносин, віднесено до спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

Згідно з п. 23 ч. 2 ст. 8 Закону особі, вперше призначеній на посаду відповідального працівника у адвокатському бюро чи адвокатському об’єднанні (а також особі, яка здійснює адвокатську діяльність індивідуально), потрібно протягом трьох місяців з дня призначення (початку здійснення діяльності у сфері фінансового моніторингу) пройти навчання у порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 року № 777 «Про затвердження Порядку організації та координації роботи з перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу».

Академія фінмоніторингу створена Кабінетом міністрів на базі Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України. Основними завданнями Академії є надання освітніх послуг з питань фінансового моніторингу в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також у сфері запобігання та протидії корупції.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2021 - Вісник;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування