Представництво НААУ в Нью-Йорку очолив Віктор Шемчук | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Представництво НААУ в Нью-Йорку очолив Віктор Шемчук

Різне
16:59 Вт 08.06.21 2431 Переглядів
Версія для друку

Представництво НААУ в Нью-Йорку очолив Віктор Шемчук – відомий юрист, адвокат, народний депутат VI скликання (2008-2012), очолював Львівську державну обласну адміністрацію (2013).

Після значного періоду роботи на державній службі Віктор Шемчук займається науковою і викладацькою діяльністю, співпрацює з міжнародними організаціями (є міжнародним консультантом офісу Ради Європи в Україні, впродовж двох років був експертом проектів ОБСЄ у галузі кримінальної юстиції).

З 2017 по 2019 рік був заступником Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, курував міжнародний обмін та розвиток стандартів дисциплінарного органу прокуратури, експертизу законодавства у сфері кримінальної юстиції. Має звання заслуженого юриста України.

Популярні новини

Суд визнав мобілізацію адвоката протиправною і скасував наказ ТЦК

Гарантії діяльності

Суд визнав мобілізацію адвоката протиправною і скасував наказ ТЦК

Наказ Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про призов адвоката, якому напередодні скасували відстрочку, на військову службу визнано протиправним та скасовано.

18:06 Пт 28.11.25 2974
Від справ до мистецтва: адвокати вчилися малювати в стилі кубізму

Різне

Від справ до мистецтва: адвокати вчилися малювати в стилі кубізму

У Національній асоціації адвокатів України відбувся онлайн майстер-клас з живопису для адвокатів, стажерів та помічників адвокатів. Протягом кількох годин правники змогли відкласти робочі справи й подбати про себе – через мистецтво та живопис.

17:12 Пт 28.11.25 407
Обрано нове керівництво CCBE на 2026 рік

За кордоном

Обрано нове керівництво CCBE на 2026 рік

Рада адвокатів і правничих товариств Європи (Council of Bars and Law Societies of Europe, CCBE) обрала нового очільника. Ним став Роман Завршек, адвокат зі Словенії, який наразі обіймає посаду першого віцепрезидента організації.

14:09 Пт 28.11.25 431
Звільнення з публічної служби під час війни: у НААУ вивчили законодавчі ініціативи

Законодавство

Звільнення з публічної служби під час війни: у НААУ вивчили…

Впорядкування питань організації публічної служби та трудових відносин в умовах воєнного стану має забезпечувати справедливі умови праці, зрозумілі й адекватні гарантії для посадових осіб та інших працівників органів влади.

12:18 Пт 28.11.25 354
У CCBE засудили підміну НААУ громадськими організаціями

Самоврядування

У CCBE засудили підміну НААУ громадськими організаціями

26 листопада в Парижі в рамках заходів, організованих Радою адвокатів і правничих товариств Європи, відбулося засідання Платформи для обміну, співпраці та просвітницької діяльності (PECO-комітет CCBE).

15:34 Чт 27.11.25 956
Наслідки зупинення дії рішення КДКА розʼяснила РАУ

Етика

Наслідки зупинення дії рішення КДКА розʼяснила РАУ

Як рахувати строк дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, якщо Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури тимчасово зупинила дію рішення КДКА регіону, а адвокат у цей період продовжував працювати?

14:38 Чт 27.11.25 519
Заява Комітету НААУ щодо маніпулятивного журналістського матеріалу

Самоврядування

Заява Комітету НААУ щодо маніпулятивного журналістського…

Заява Комітету НААУ з питань інформаційної політики та взаємодії із засобами масової інформації щодо маніпулятивного журналістського матеріалу, спрямованого на дискредитацію інституту адвокатури.

10:49 Чт 27.11.25 1300
Висновки ЄСПЛ і ЄКСП у трудових спорах: проблеми застосування судами

Дискусія

Висновки ЄСПЛ і ЄКСП у трудових спорах: проблеми застосування…

14 листопада в Навчально-науковому інституті права КНУ імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «Трудові та соціальні права в Україні: європейська інтеграція, воєнний стан, повоєнне відновлення».

9:59 Чт 27.11.25 365

Вестник:№ 10 жовтень 2025 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл