Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з питань гендерної політики, що діє у складі НААУ, очолила адвокат Тетяна Андріанова

Комітет з питань гендерної політики, що діє у складі НААУ, очолила адвокат Тетяна Андріанова

Адвокатура 16:00 Чт 03.06.21 1448 Переглядів Версія для друку

Розпорядженням Голови НААУ, РАУ від 1 червня 2021 року № 95 Головою Комітету з питань гендерної політики, що діє у складі НААУ, призначено адвоката Тетяну Андріанову.

Тетяна Андріанова, адвокат, генеральний директор «Октава Капітал», генеральний директор Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, в рамках якої очолює Комітет керівників юридичних служб.

Новопризначена Голова Комітету бере активну участь у розвитку індустрії безпеки в Україні та з 2018 року є членом правління українського чаптеру ASIS International, де координує об’єднання Women in Security в Україні. Вказане об’єднання покликане надавати підтримку жінкам у побудові успішної кар'єри в сфері безпеки.

“У нашому суспільстві, зокрема і в правничому середовищі, є недостатнім розуміння того, що жінка або чоловік, які пов'язують основний шлях у житті з кар'єрою або вихованням дітей, мають право на повагу і свободу від упереджень. Саме активна комунікаційна робота Комітету з питань гендерної політики сприятиме подоланню стереотипів та підвищенню рівня обізнаності щодо гендерної проблематики серед адвокатів”, - переконана Тетяна Андріанова.

Комітет з питань гендерної політики, що діє у складі НААУ, створено відповідно до розпорядження Голови НААУ, РАУ від 7 березня 2019 року № 20. З моменту створення його очолювала адвокат Ольга Просянюк. Під її головуванням Комітет активно здійснював реалізацію своїх завдань та демонстрував високу результативність.

Комітет організував ряд актуальних заходів, присвячених гендерним питанням: Meet-up «Доступ до юридичної професії: чи рівні можливості?», Meet-up «Гендерна рівність в сфері кримінального права та процесу», а також масштабний Public Talk «Гендерна рівність в юридичній професії: міф чи реальність?», який викликав неабияку зацікавленість серед юридичної спільноти та об’єднав велику кількість учасників.

Також Комітет став співорганізатором презентації навчально-методичного курсу «Гендерна рівність та права жінок» (у партнерстві з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем).

Було розпочато проведення Всеукраїнського дослідження «Women in law: gender, geography, age» (Жінки в праві: гендер, географія, вік). Його метою є виявлення та з’ясування гендерної проблематики в різних сферах діяльності, пов’язаних з юридичною професією. Завданням дослідження є покращення обізнаності щодо гендерної проблематики.

До опитування планується залучити органи державної влади, органи судової влади, правоохоронні органи, провідні юридичні компанії, юридичні департаменти господарських товариств, громадські організації, наукові установи тощо.

Крім того, Голова Комітету Ольга Просянюк ініціювала запуск проекту «Жінки-лідери в юридичній професії». Це серія інтерв’ю жінок, які досягли успіху в різних сферах юриспруденції. Запрошені спікерки розповідають про свої професійні досягнення, власний досвід подолання гендерних стереотипів та досягнення гендерного балансу.

Також за сприяння Комітету з питань гендерної політики у січні 2020 року Національна асоціація адвокатів України та Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» підписали Меморандум про співпрацю.

Національна асоціація адвокатів України висловлює щиру подяку Ользі Просянюк за активну позицію та плідну роботу у напрямку сприяння покращенню обізнаності щодо гендерної проблематики серед адвокатів.

Текст та фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування