Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вийшла друком монографія «Адвокатська діяльність як об’єкт податково-правового регулювання»

Вийшла друком монографія «Адвокатська діяльність як об’єкт податково-правового регулювання»

Адвокатура 13:31 Пн 31.05.21 1255 Переглядів Версія для друку

Вийшло друком монографічне видання, авторами якого є адвокат, член Комітету з питань верховенства права НААУ, доктор юридичних наук, Юрій Оніщик та адвокат, кандидат юридичних наук Ірина Садовська.

Монографію присвячено теоретико-прикладним засадам податково-правового регулювання адвокатської діяльності та формуванню обґрунтованих пропозицій з удосконалення законодавства у цій сфері.

Під час дослідження було розглянуто адвокатську діяльність як категорію наукового пізнання та об’єкта податково-правового регулювання, вивчено генезис та розвиток податково-правового регулювання адвокатської діяльності, розкрито сутність та правову природу оподаткування доходу від здійснення адвокатської діяльності та  визначено податково-правовий статус адвоката. Також було виявлено особливості правового регулювання оподаткування доходів від здійснення індивідуальної адвокатської діяльності, проаналізовано зарубіжний досвід податково-правового регулювання адвокатської діяльності та  сформульовано напрями вдосконалення податково-правового регулювання адвокатської діяльності.

Монографія буде цікавою для адвокатів, податкових органів, суддів, науковців, здобувачів вищої освіти, а також для всіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання оподаткування доходів від здійснення адвокатської діяльності.

Монографію розіслано всім Радам адвокатів України.

Текст та фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування