Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ проведе круглий стіл «Конституційне право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування: особливості здійснення, легітимні очікування та обмеження»

НААУ проведе круглий стіл «Конституційне право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування: особливості здійснення, легітимні очікування та обмеження»

Анонси 14:49 Пн 24.05.21 656 Переглядів Версія для друку

25 червня 2021 року о 15.00 год. в онлайн форматі на платформі ZOOM, відбудеться круглий стіл на тему «Конституційне право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування: особливості здійснення, легітимні очікування та обмеження», присвячений 25 - річчю з дня прийняття Конституції України.

Мета: обговорення особливостей здійснення конституційного права на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування, викликів для Основного Закону Держави в умовах COVID-19, обмежень прав людини і конституційні гарантії.

Організатори: НААУ, за ініціативою Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики, у співпраці з кафедрою медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Цільова аудиторія: до участі в заході запрошуються представники медичної і правової доктрини, сферою професійного інтересу яких є медичне право, громадське здоров’я, права людини, правове забезпечення системи охорони здоров’я, органів влади, громадських об’єднань, адвокати, судді, студентство, засоби масової інформації.

Реєстрація: для реєстрації на захід необхідно заповнити форму за покликанням.

Текст та фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування