НААУ, Рада адвокатів м. Києва та КНТЕУ домовились про співпрацю | НААУ

НААУ, Рада адвокатів м. Києва та КНТЕУ домовились про співпрацю

Адвокатура
12:57 Пт 21.05.21 1708 Переглядів
Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів м. Києва та Київський національний торговельно-економічний університет домовилися про співпрацю.

Меморандум підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, Голова РамК Петро Рябенко та ректор Університету Анатолій Мазаракі.

Під час зустрічі очільник Університету розповів про особливості і пріоритети навчального процесу для студентів правничих спеціальностей та слухачів правничих дисциплін з теорії права та прикладних дисциплін на кшталт інформаційних технологій у юридичній практиці. Ректор Університету також представив технологічні можливості та інфраструктуру навчального закладу, плани розвитку сучасних стандартів вищої освіти.

Зі свого боку, Лідія Ізовітова розповіла про особливості діяльності адвокатури як самоврядного незалежного інституту, приділивши окрему увагу системі підвищення кваліфікації адвокатів. Також Голова НААУ окреслила основні тенденції у розвитку адвокатської практики та, зокрема, представництва в судах; ключові виклики для сучасної адвокатської професії.

Меморандум, укладений сторонами, передбачає, що студенти Київського національного торговельно-економічного університету проходитимуть практику у структурних підрозділах Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів міста Києва.

Метою меморандуму є обмін інформацією та досвідом, здійснення наукової та освітньої діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав та свобод людини і громадянина на основі рівноправності, дотримання загальноприйнятих норм і принципів.

Крім того, в межах меморандуму сторони реалізовуватимуть освітні програми, що відповідають вимогам юридичної практики, запитам правозахисної системи та досягненням правничої науки, також проводитимуть спільні наукові дослідження, наукові конференції, семінари, круглі столи тощо та впровадитимуть в освітній процес університету вибіркових навчальних дисциплін з історії становлення та розвитку інституту адвокатури, відкриття тематичних кабінетів та аудиторій.

Меморандум укладений на п’ятирічний термін з подальшою пролонгацією.

За підсумками зустрічі НААУ та Центр досліджень адвокатури і права передадуть до бібліотеки Університету видання з історії адвокатури України.

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1031

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 294

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 580

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 885

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 946

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 634

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 594

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1617

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл