Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ відбудеться Круглий стіл на тему: «Надання правничої допомоги особам, які знаходяться в умовах несвободи: проблемні питання»

У НААУ відбудеться Круглий стіл на тему: «Надання правничої допомоги особам, які знаходяться в умовах несвободи: проблемні питання»

Анонси 16:09 Вт 18.05.21 566 Переглядів Версія для друку

Незважаючи на те, що наша держава намагається зробити все для дотримання прав ув’язнених осіб у місцях позбавлення волі, національні та міжнародні правозахисні організації, всерівно, часто виявляють порушення вимог національного законодавства та факти недотримання міжнародних стандартів у сфері поводження із в’язнями.

Тому, з метою обговорення існуючих проблем надання правничої допомоги особам в умовах несвободи як адвокатами одноособово, так і системою надання безоплатної правової допомоги НААУ за ініціативою Комітету захисту прав людини у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги організовує проведення Круглого столу на тему: «Надання правничої допомоги особам, які знаходяться в умовах несвободи: проблемні питання».

У ході проведення заходу, експерти обговорять існуючі проблеми пов'язані із здійсненням захисту інтересів осіб, які перебувають в установах відбування покарання та установах тимчасового тримання під вартою.

Круглий стіл відбудеться 20 травня об 11:00

Модератори-спікери:

Сергій Старенький, адвокат, Заступник Голови Комітету захисту прав людини, Голова Секції захисту прав ув'язнених Комітету захисту прав людини;

Сергій Лисак, адвокат, Голова Секції захисту прав людини в кримінальному процесі Комітету захисту прав людини, начальник управління «Дніпровська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» Координаційного центру з надання правової допомоги.

Спікер:

Олександр Дроздов, адвокат, Голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги, що діє у складі НААУ, д.ю.н, доцент, заслужений юрист України;

Павло Наливайко, директор Регіонального центру з надання правової допомоги в Запорізькій – Донецькій областях;

Тетяна Котик, заступник начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції;

Юлія Олексієнко, адвокатка, тренер-модератор системи БПД;

Ігор Свєтлічний, адвокат, Голова Секції відновного правосуддя Комітету захисту прав людини;

Тетяна Кокшарова, регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Дніпропетровській області;

Оксана Крупій, регіональний координатор зв’язків з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Дніпропетровській області;

Алла Сухина, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб ГУ НП в Дніпропетровській області.

Участь у заході безкоштовна.

Реєстрація обов'язкова за посиланням:  https://forms.gle/GcqtkxHxqRct2Ty28

Контактна особаВітліна Марина, Тел: +38(096)972-87-28, e-mail: m.vitlina@mail.unba.org.ua

Текст та фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

 

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування