Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники НААУ взяли участь у вебінарі установ ООН, присвяченому питанню захисту прав жінок

Представники НААУ взяли участь у вебінарі установ ООН, присвяченому питанню захисту прав жінок

Адвокатура 12:52 Ср 05.05.21 292 Переглядів Версія для друку

Голова Комітету з міжнародного права НААУ Віталій Власюк та адвокатка Марина Саєнко взяли участь в семінарі, організованому Управлінням Верховного комісара з прав людини, Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні та ООН Жінки в Україні. Зустріч була проведена з метою підтримки колективної дискусії та сприяння пошуку рішень щодо  вирішення актуальних  проблем у сфері прав людини, з якими стикаються правозахисниці та захисники прав жінок в Україні.

Так, Віталій Власюк зазначив, що на його переконання, наразі всередині адвокатської спільноти України немає жодних упереджень щодо жінок у професії та засуджуються будь-які прояви сексизму відносно адвокаток. Крім того, адвокати завжди активно виступають  активними захисниками  прав людини, зокрема й у питанні дотримання рівних прав жінок і чоловіків.

Також спікер звернув увагу учасників, що у складі НААУ створено постійно діючий  колегіальний орган – Комітет з питань гендерної політики, серед завдань якого, посилення взаємної підтримки жінок і чоловіків із професійного юридичного середовища з метою подолання будь-яких проявів дискримінації за ознакою статі. Також Голова Комітету з міжнародного права НААУ повідомив про наміри організувати захід-дискусію, який буде присвячено обговоренню питання протидії сексизму в адвокатській діяльності.

Учасники вебінару також обговорили низку проблем, які стосуються прав правозахисниць в Україні. Окрему увагу під час дискусії було приділено питанню щодо обмежень у доступі до правосуддя, з якими стикаються  жінки, зокрема й правозахисниці.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2021 - Вісник;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування