У НААУ відбудеться круглий стіл на тему: «Законопроект №5347: чого очікувати арбітражній спільноті?» | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

У НААУ відбудеться круглий стіл на тему: «Законопроект №5347: чого очікувати арбітражній спільноті?»

Анонс
10:00 Вт 27.04.21 1193 Переглядів
Версія для друку

8 квітня 2021 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності арбітражів» (реєстр. №5347).

Необхідність прийняття Законопроекту зумовлена потребою вдосконалення законодавства, яке регулює утворення та діяльність постійно діючих арбітражних установ, з метою розвитку альтернативного способу вирішення міжнародних комерційних спорів, зменшення навантаження на державні суди, покращення інвестиційного клімату для великого бізнесу в Україні.

Задля обговорення необхідності прийняття та основних положень проекту акта Комітет з питань альтернативного врегулювання спорів ініціює проведення круглого столу з представниками Міністерства юстиції, Комітету ВРУ з питань правової політики, МКАС, Української арбітражної асоціації, а також суддів Київського апеляційного суду.

Під час круглого столу планується розглянути наступні питання:

  1. Мета прийняття Законопроекту №5347;
  2. Передання судам функцій щодо призначення та відводу арбітрів;
  3. Порядок реєстрації нових арбітражних установ;
  4. Розширення переліку арбітражних спорів.

Дата та час проведення: 30 квітня 2021 року, 11:00

Місце проведення: ZOOM з онлайн трансляцією заходу на сторінку НААУ у Facebook

Організатори: НААУ, Українська арбітражна асоціація

Модератор:

Олена Перепелинська - адвокат, Голова Комітету з питань альтернативного врегулювання спорів, Президент Української арбітражної асоціації.

Участь у заході безкоштовна.

Реєстрація за посиланням обов'язкова: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_T5ftJoYfQMC-Oma4DvLU7A

Контактна особаВітліна Марина, Тел: +38(096)972-87-28, e-mail: m.vitlina@mail.unba.org.ua

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Центр адвокатури в Дніпрі розпочав практичні заходи для студентів

Регіони

Центр адвокатури в Дніпрі розпочав практичні заходи для студентів

Новостворений Центр адвокатури в Університеті митної справи та фінансів розпочав серію практичних заходів для студентів-правників. Перші майстер-класи мають стати частиною співпраці адвокатури та юридичної освіти у Дніпропетровському регіоні.

15:51 Пн 01.06.26 157
НААУ представила CCBE адвокатську реформу та виклики

Євроінтеграція

НААУ представила CCBE адвокатську реформу та виклики

Реформа адвокатури, євроінтеграційні зобов’язання України, гарантії незалежності професії та практики адвокатського самоврядування в європейських країнах – ці питання стали предметом обговорення Ради адвокатур та правничих товариств Європи (CCBE).

13:51 Пн 01.06.26 473
НААУ застерегла від послаблення відкритого конкурсу на держслужбі

Законодавство

НААУ застерегла від послаблення відкритого конкурсу на держслужбі

Відновлення конкурсів на державній службі є необхідним після періоду воєнних спрощень. Та окремі положення законопроєкту № 13478-1 можуть зменшити роль відкритого конкурсу як запобіжника від політичного та адміністративного впливу.

12:04 Пн 01.06.26 205
Студентам ДТЕУ розповіли про перші кроки в адвокатурі

Доступ до професії

Студентам ДТЕУ розповіли про перші кроки в адвокатурі

У Національній асоціації адвокатів України відбулася зустріч зі студентами факультету міжнародної торгівлі та права Державного торговельно-економічного університету.

16:04 Пт 29.05.26 441
Тактична медицина для адвокатів: у НААУ провели пілотний тренінг

Різне

Тактична медицина для адвокатів: у НААУ провели пілотний тренінг

У Національній асоціації адвокатів України відбувся пілотний майстер-клас із тактичної медицини «STOP THE BLEED» для адвокатів, організований Комітетом НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів спільно з Контрольно-рятувальною службою «Північ».

12:17 Пт 29.05.26 376
НААУ узагальнює напрацювання підгруп щодо виконання Дорожньої карти

Дорожня карта

НААУ узагальнює напрацювання підгруп щодо виконання Дорожньої…

Сьогодні, 28 травня у Національній асоціації адвокатів України відбулося засідання координаційного бюро Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури. Після серії засідань тематичних підгруп робота переходить до етапу узагальнення пропозицій та підготовки узгодженого пакета напрацювань.

18:46 Чт 28.05.26 757
У НААУ обговорили усунення бар’єрів під час перетину кордону для родин дітей з інвалідністю

Дискусія

У НААУ обговорили усунення бар’єрів під час перетину кордону для…

Родини дітей з інвалідністю стикаються з додатковими вимогами під час виїзду за кордон, зокрема щодо консульського обліку. Що відбувається та які зміни потрібні для усунення перешкод – про це говорили під час круглого столу «Кордони без бар’єрів для родин дітей з інвалідністю».

16:36 Чт 28.05.26 412
4 поради адвокату, як зробити соцмережі робочим інструментом

Навчання

4 поради адвокату, як зробити соцмережі робочим інструментом

Молодому адвокату, який починає професійну присутність у соцмережах, недостатньо просто вести сторінку. Важливо зрозуміти, яку послугу він пропонує, як пояснює її цінність клієнту, що показує назовні та як комунікує з аудиторією.

9:24 Чт 28.05.26 538

Вестник:№5 травень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл