Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Лідія Ізовітова взяла участь у ІІ Міжнародному юридичному форумі Tashkent Law Spring

Лідія Ізовітова взяла участь у ІІ Міжнародному юридичному форумі Tashkent Law Spring

Адвокатура 15:32 Пт 23.04.21 1292 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова взяла участь у ІІ Міжнародному юридичному форумі Tashkent Law Spring.

На запрошення Палати адвокатів Республіки Узбекістан Голова НААУ представила доповідь «Діджиталізація в управлінні Національною асоціацією адвокатів України». Онлайн-захід відкрили голова Палати адвокатів Узбекістану Алім Ерназаров та посол США в Узбекістані Деніел Розенблюм.

У своїй доповіді Лідія Ізовітова представила основні принципи формування та діяльності адвокатського самоврядування в Україні, яке з 2012 року працює на підставі закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та не залежить від державного управління і фінансування.

«За ці понад 8 років відбувалися різноманітні кадрові ротації, проте, час працював на нас. В тому числі завдяки стабільності профільного законодавства, за цей період ми здобули досвід і потенціал не лише для того, щоб забезпечувати оперативну роботу адвокатського самоврядування, але й інвестувати в майбутнє – у стратегічні напрямки розвитку адвокатури», - наголосила Голова НААУ.

Одним з таких напрямків став розвиток проектів у цифровій сфері, який наразі вивів адвокатуру України на перші місця за рівнем діджиталізації у порівнянні з колегами у країнах регіону.

До таких проектів належить модернізація Єдиного реєстру адвокатів України, який наразі є багатофункціональним сервісом. ЄРАУ не лише забезпечує відкритість даних про адвокатів, які маюь право на практику в Україні, але і завдяки запровадженим інноваціям зменшує бюрократичне навантаження на органи адвокатського самоврядування. Так, у ЄРАУ кожен адвокат може згенерувати онлайн-ордер, отримати залікові бали за підвищення кваліфікації, оплатити внесок на забезпечення адвокатського самоврядування.

Також НААУ розвиває можливості для онлайн-підвищення кваліфікації адвокатів, що стало особливо актуальним під час пандемії Covid-19. На одній платформі наразі створено можливості для перегляду усіх запланованих освітніх заходів, які пройшли акредитацію за визначеними критеріями. Брати участь у таких заходах можуть адвокати, які мають діюче свідоцтво. Ближчим часом НААУ запровадить нові ІТ-продукти, які будуть забезпечувати аналогічні навчальні можливості для помічників адвокатів; автоматизують процедури доступу до адвокатської професії.

Лідія Ізовітова окресилила основні новації у впровадженні системи «Електронний суд». Адвокатура докладає активних зусиль для прискореного впровадження інструментів онлайн-правосуддя, аби під час карантинних обмежень не зашкоджувати ефективності захисту прав людини.

 

 

 

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування